Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Na Doma a Voyo prichádza seriál od tvorcov Tisíc a jednej noci: Pozrite si prvé promo na Meryem

28. 05 2021 08:00 | jt
Meryem
Meryem Foto: Kanal D

Turecká romantická novinka vás chytí za srdce.

Fanúšikovia tureckých seriálov si prídu na svoje! Už od 7. júna pribudne na obrazovkách televízie Doma k Spútanému motýľovi nový romantický príbeh. Na Slovensko totižto prichádza nový seriálový hit od tvorcov megaúspešnej Tisíc a jednej noci s názvom MERYEM.

Milovníci romantiky tak majú v letné večery o program postarané! Okrem toho si všetci nedočkavci na ďalšie napínavé epizódy pútavého príbehu krásnej Meryem budú môcť v predstihu pred televíznou premiérou pozrieť vždy 4 epizódy dopredu na videoportáli VOYO.

Dopravná nehoda navždy zmení životy troch ľudí a pretaví ich do trojuholníka lásky, klamstiev a pomsty, ktorý ich môže zničiť, pokiaľ láska nedokáže premôcť nenávisť...

Pozrite si vo videu prvé promo.

 

O čom bude nový seriál?

Meryem je krásna, mladá, skromná dievčina, ktorá pracuje v pekárni. Jej priateľ Oktay sa stane prokurátorom a Meryem dúfa, že ju požiada o ruku. Počas nočnej jazdy autom však majú autonehodu -  Oktay nešťastne zrazí snúbenicu bohatého vplyvného Savaša. Meryem ako jeho obetavá priateľka zoberie vinu na seba, to však netuší, že pri autonehode zomrel človek - Savašova tehotná snúbenica Sevinc. Na súde proti Meyem je prokurátorom samotný Oktay, ktorý pre ňu žiada najvyšší – osemročný trest, a tak sa Meryem, krivo obvinená z trestného činu, dostáva do väzenia. Savaš sa chce najprv pomstiť Meryem a zničit jej život, neskôr však postupne zisťuje pravdu. Zamiluje sa Savaš do Meryem, aj keď si myslí, že Meryem zabila jeho priateľku? Dokáže Oktay po zrade Meryem naďalej žiť s pokojným svedomím?

Sledujte nový seriál Meryem od 7. júna na Doma - a v predstihu, už od 31. mája, na VOYO!

Upútavka

 
Meryem - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na