Meryem cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Meryem: 5. epizóda

08. 06 2021 22:25 | Alexandra Stahlová
Meryem: 5. epizóda
Meryem: 5. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Beliz sa ujme Meryeminho prípadu ako jej advokátka. No ťažko povedať, koho záujmy má v skutočnosti v pláne hájiť...

Ak si sympaťák Güçlü (Kenan Acar) myslel, že Burcu (Serenay Aktaş) je ľahko rozlúsknuteľný oriešok a pomôže mu získať to, čo potrebuje... Je poriadne vedľa! Aj keď je život za mrežami pre Meryem (Ayça Ayşin Turan) od prvého dňa veľmi ťažký, má aj svetlé chvíľky – vďaka materinskej spoluväzenkyni, ktorá ju vzala pod svoje ochranné krídla. Burcu napokon ocení Güçlüho vytrvalosť a v náznakoch, keď priamo nesmie, ho nasmeruje na zaujímavú stopu... Keď Oktay (Cemal Toktaş) zistí, že úbohý Arif (Mutlu Güney) je bystrejší, ako si myslel, a preto preňho predstavuje nečakanú hrozbu, postará sa o jeho dokonalú izoláciu – aby nikomu nemohol povedať, na čo prišiel!

Derin (Açelya Topaloğlu) nedokáže prestať myslieť na tú prekliatu noc. Aby nik nezistil – a obzvlášť Savaş (Furkan Andiç) nie -, čo urobila, zbaví sa posledného dôkazu, ktorý ju spája s ňou a so Sevinç (Sezgi Sena Akay). No zdá sa, že niekto aj tak vie o jej hriechu – začnú jej totiž chodiť znepokojivé esemesky z neznámeho čísla... Beliz (Bestemsu Özdemir) sa ujme Meryeminho prípadu ako jej advokátka. No ťažko povedať, koho záujmy má v skutočnosti v pláne hájiť... Burcu sa zoznámi s novým vyšetrovateľom na oddelení, komisárom Ertanom (Necmi Yapıcı). Savaş sa vyhrážkami a urážkami pokúsi Beliz primäť, aby sa vzdala obhajoby Meryem. Viac než on ju však vystraší to, čo jej hovorí srdce...

Netrvá dlho a stane sa presne to, čoho sa Derin obávala – onen neznámy odkryje svoje karty a... Výmenou za svoje mlčanie niečo žiada.

Sledujte v stredu, 9. júna, o 20.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v utorok až piatok o 15.40!
Sledujte celé epizody na