Meryem cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Meryem: 6. epizóda

09. 06 2021 21:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 6. epizóda
Meryem: 6. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Nešťastný a stále veľmi rozhnevaný Savaş opäť využije otcove konexie a navštívi Meryem vo väzení. Chce s ňou hovoriť. Musí!

Güçlü (Kenan Acar) urobí chybu, keď sa pod rúškom noci vláme do reštaurácie, v ktorej pracovala Sevinç (Sezgi Sena Akay) – v nádeji, že sa dostane k záznamom z toho prekliateho večera, keď odtiaľ naposledy odchádzala. Netuší totiž, že ho na kamerách rozmiestnených nielen v exteriéri, ale i interiéri znepokojene sledujú dva páry zvedavých očí! Nevinná Meryem (Ayça Ayşin Turan) znova zaplatí za hriech niekoho iného. Tentoraz vinou neznámej intrigánky skončí na samotke, čo je len krajšie meno pre odpornú tmavú studenú dieru veľkosti väčšej skrine - bez postele, toalety či aspoň maličkého okna... Oktayova (Cemal Toktaş) skrz-naskrz zlá mama Nurten (Ayten Uncuoğlu) hanebne využije nezávideniahodnú situáciu neboráka Arifa (Mutlu Güney) a v jeho neprítomnosti doslova vybieli jeho skromný príbytok.

Nešťastný a stále veľmi rozhnevaný Savaş (Furkan Andiç) opäť využije otcove (Uğur Çavuşoğlu) konexie a navštívi Meryem vo väzení. Chce s ňou hovoriť. Musí! Oktay spanikári, keď reálne hrozí, že Arif všetko, čo vie porozpráva svojmu dávnemu priateľovi, hlavnému prokurátorovi Turanovi Ersoyovi (Tekin Temel), a tak urobí niečo neodpustiteľné... Keď Güçlü povie Savaşovi, k akému záveru dospel na základe nových dôkazov, utrápeného priateľa nechtiac vytočí do nepríčetnosti. Ešteže mu láskavá Gülümser (Uğur Demirpehlivan), ktorá ho miluje rovnako ako vlastného syna, citlivo nastaví zrkadlo...

Yurdala rozladí nečakaná návšteva – a ešte viac jej možné následky. A keďže z duše neznáša prehry, rýchlo vymyslí, ako z tejto mizérie vybŕdnuť. Nanešťastie, Meyrem je pre jeho plán kľúčová. Vlastne, celý stojí a padá na nej... A na jej smrti.

Sledujte vo štvrtok, 10. júna, o 20.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v utorok až piatok o 15.40!
Sledujte celé epizody na