Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Meryem: 7. epizóda

10. 06 2021 21:40 | Alexandra Stahlová
Meryem: 7. epizóda
Meryem: 7. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Zbabelec Oktay nepomôže, no niekto s odvážnym srdcom vbehne do besniacich plameňov, aby Meryem zachránil... Správne, Savaş.

Oktayov (Cemal Toktaş) necitlivý odkaz Beliz (Bestemsu Özdemir) raní a hlboko urazí. Už má skrátka plné zuby toho, ako ju neustále klame a bez hanby využíva jej city k nemu, keď a ako sa mu to práve hodí. Nečudo, že sa na chvíľku nechá uniesť hnevom a... Zavolá Savaşovi (Furkan Andiç). Ten na nečakané novinky zareaguje totálnym skratom – rozhodne sa skromnú pekárničku Meryeminho (Ayça Ayşin Turan) otca (Mutlu Güney), ich domov a všetko v ňom spáliť na prach! Zbabelec Oktay všetko sleduje opodiaľ, no nepohne ani prstom, aby žene, ktorá toho preňho toľko obetovala, pomohol.

No napokon sa predsa len nájde niekto s odvážnym srdcom, kto riskujúc vlastný život vbehne do besniacich plameňov, aby ju zachránil. Niekto, o kom by to zrejme nik nepredpokladal, dokonca ani on sám. Správne, Savaş. Čiernobiely obraz, ktorý si vytvoril o domnelej bezcitnej vrahyni Meryem, sa totiž pre neočakávaný, no neodškriepiteľný dôkaz jej súcitu a ľudskosti, ktorého svedkom sa stal na vlastné oči, zrazu začne zalievať netušenými farbami – a v jeho hlave sa okamžite vyrojí množstvo otázok, na ktoré chce... Na ktoré skrátka musí nájsť odpovede!

Ťažko povedať, čo Burcu (Serenay Aktaş) po príchode do nemocnice rozladí viac – či to, že pre Meryeminou izbou natrafí na Güçlüho (Kenan Acar), alebo to, že ten práve využíva všetok svoj šarm na očarenie jednej zo sestričiek...?

Sledujte v pondelok, 14. júna, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok, 2. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na