Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Meryem: 8. epizóda

14. 06 2021 21:40 | Alexandra Stahlová
Meryem: 8. epizóda
Meryem: 8. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Keď si Savaş vypočuje, čo nešťastná Meryem vraví svojmu bezvládnemu otcovi, znova zoskratuje. A aj tentoraz to dopadne katastrofálne.

Derin (Açelya Topaloğlu) si očividne veľa sľubuje od toho, že zranený a na smrť unavený Savaş (Furkan Andiç) u nej strávil noc, hoci vo všetkej počestnosti – na gauči. Priveľa... Oktaya (Cemal Toktaş) rozladí, keď Meryem (Ayça Ayşin Turan) navzdory jeho radám a nátlaku odmietne podať na Savaşa trestné oznámenie. Keďže mu to vôbec nehrá do karát, rozhodne sa ho skrátka obviniť bez jej vedomia a súhlasu! Burcu (Serenay Aktaş) si nemôže pomôcť, pohľad na zahanbenú Meryem, ktorá účet za pobyt v nemocnici dokáže zaplatiť len ak sa vzdá niečoho pre ňu veľmi cenného, jej láme srdce. A tak urobí niečo, čo ešte nikdy pre žiadneho podozrivého či odsúdeného - tajne jej pomôže. Jej láskavý čin však má netušeného svedka! Savaş je maximálne znechutený, keď konečne pochopí, prečo sa jeho otec (Uğur Çavuşoğlu) skutočne angažoval v jeho prípade, na čom mu naozaj záležalo a záleží – a na čom nie...

Slabocha Oktaya čaká ďalšia cenná životná lekcia. Vlastne, hneď niekoľko! O jednu sa postará Yurdal Sargun, o ďalšiu jeho svojrázna mama (Ayten Uncuoğlu) a babička Şerife (Emine Gülsüm Göznümer). Keď si Savaş vypočuje, čo nešťastná Meryem vraví svojmu bezvládnemu otcovi, znova zoskratuje. A aj tentoraz to dopadne katastrofálne. Burcu určite nečakala, že sa s Güçlüm (Kenan Acar) opäť stretnú tak skoro – a už vôbec nie kde a za akých okolností. Nečudo, že je poriadne napálená!

Arogantného Yurdala razom prejde dobrá nálada, keď sa dozvie, čo jeho syn zase vyviedol. Na rozdiel od ambiciózneho prokurátora Oktaya si totiž ani Savaşa, ani jeho poslušnosť kúpiť nedokáže.

Sledujte v utorok, 15. júna, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Meryem - v stredu, 28. júla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na