Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Meryem: 9. epizóda

15. 06 2021 21:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 9. epizóda
Meryem: 9. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Zdá sa, že ďalší Meryemin pokus o útek bude konečne korunovaný úspechom, no zhatí ho nečakaná komplikácia... Jej súcitné srdce.

Keby Burcu (Serenay Aktaş) práve neprenasledovala unikajúceho Savaş (Furkan Andiç), zrejme by mala čo robiť, aby jeho najlepšieho kamaráta Güçlüho (Kenan Acar) neuškrtila – nielen pre jeho naozaj nemiestne poznámky... No nie nadarmo sa vraví, že všetko zlé je na niečo dobré, len vďaka nemu sa totiž Burcu dozvie niečo, o čom dosiaľ ani len netušila. Savaşovi sa s trochou šťastia podarí v zalesnenom teréne prenasledovateľov úspešne striasť a odviezť vystrašenú Meryem (Ayça Ayşin Turan) na odľahlé miesto, kde ich rozhodne nik hľadať nebude. Derin (Açelya Topaloğlu) je v šoku, keď sa dozvie, čo sa deje. Zúfalá Meryem sa spočiatku zo všetkých síl snaží ujsť zo svojho nového väzenia, no keď si s hrôzou uvedomí, kde vlastne je, opustia ju všetky sily. Oktay (Cemal Toktaş) zakáže Burcu a Ertanovi (Necmi Yapıcı) nahrávať Güçlüho výsluch. Je to nelegálne, no má na to svoje dôvody...

Keď sa jej únosca vráti, Meryem sa opäť pokúsi ujsť, no nedostane sa ani len na terasu. Pohľad na príšerne doráňaného Güçlüho Burcu zasiahne oveľa viac, ako sa vzhľadom na okolnosti patrí – viac, ako je pripravená si pripustiť. Rozhovor Meryem a Savaşa – teda, ak tak to napäté boľavé čosi vôbec možno nazvať – obom rozjatrí stále nezahojené rany. Oktay tvrdo pritlačí na Derin, aby z nej dostal, čo vie. Na jeho smolu však vie menej než on. Zdá sa, že ďalší Meryemin pokus o útek bude konečne korunovaný úspechom, no zhatí ho nečakaná komplikácia... Jej súcitné srdce.

Keď sa človek voľky-nevoľky nechá uniesť emóciami, občas nechtiac prezradí viac ako by chcel. A presne to sa stane i Burcu!

Sledujte v stredu, 16. júna, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok, 2. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na