Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Meryem: 10. epizóda

16. 06 2021 21:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 10. epizóda
Meryem: 10. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Derin rozladí, keď sa dozvie, koho Savaş volal v horúčkach. Zrejme aj preto mu namiesto pravdy naservíruje znôšku odporných lží.

Savaş (Furkan Andiç) je z Meryem (Ayça Ayşin Turan) stále viac a viac zmätený. Nechápe, prečo odmieta ujsť, hoci je teraz prislabý, aby jej v tom dokázal zabrániť, aj keby chcel. Pretože aj keď ešte nie je pripravený si to priznať, malá, no každým dňom o čosi väčšia jeho časť... To nechce. Meryem si spomenie, kto ju naozaj vyniesol z toho horiaceho pekla. Aj Derin (Açelya Topaloğlu) odhalí jedno zaujímavé tajomstvo, ktoré sa v jej rukách stane cenným tromfom proti Oktayovi (Cemal Toktaş). Zranený Savaş blúzni v horúčkach. Sníva sa mu naozaj zvláštny sen so Sevinç (Sezgi Sena Akay), maličkou Güneş a... S Meryem. Burcu (Serenay Aktaş) je Oktayovo nevyspytateľné správanie, rovnako ako jeho viaceré dosť kontroverzné rozhodnutia, čoraz podozrivejšie.

Snažiť sa dopátrať pravdy je, žiaľ, ako boj s veternými mlynmi – namáhavé, riskantné a s neistým výsledkom. A ak proti vám stoja ľudia ako Oktay, Derin a Yurdal Sargun (Uğur Çavuşoğlu)... Platí to dvojnásobne! Derin rozladí, keď sa dozvie, koho Savaş volal v horúčkach. Zrejme aj preto mu namiesto pravdy naservíruje znôšku odporných lží. Keď sa láskavej Gülümser (Uğur Demirpehlivan) podarí ukážkovo usadiť veľkého Yurdala Sarguna, Savaşova mladšia sestra Naz (Özge Özacar) má čo robiť, aby sa nerozosmiala na plné kolo!

Meryem je zdesená, keď sa jej napokon podarí z Oktaya vytiahnuť Derinino špinavé tajomstvo. Babička Şerife (Emine Gülsüm Göznümer) si ako prvá všimne, že bezvládny Arif (Mutlu Güney) sa snaží komunikovať...

Sledujte vo štvrtok, 17. júna, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Meryem - v stredu, 28. júla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na