Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Meryem: 13. epizóda

22. 06 2021 21:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 13. epizóda
Meryem: 13. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Savaş a Güçlü síce nájdu Oktaya v jednoznačnej situácii v spoločnosti polonahej krásky... No inej, než čakali.

Rozhovor s Gülümser (Uğur Demirpehlivan) pripomenie Savaşovi (Furkan Andiç) jeho nedávny zvláštny sen s Meryem (Ayça Ayşin Turan). Je to o zvláštnejšie, že sen a realita do seba nečakane hladko zapadnú ako dva kúsky puzzle. Güçlü (Kenan Acar), ktorý na priateľovu žiadosť sleduje Meyrem na každom kroku, je poriadne prekvapený, keď sa napokon ubytuje v luxusnom hoteli, ktorý si by si to dievča rozhodne nemohlo dovoliť ani za normálnych okolností, nieto ešte dnes, po prepustení z väzenia. Okamžite preto o všetkom informuje Savaşa. Ibaže... Ktosi, komu Savaş stále slepo verí, no nemal by, ho znova zradí. Správne, Derin (Açelya Topaloğlu).

Meyrem je čoraz zmätenejšia z Oktayovho (Cemal Toktaş) správania – v tom cudzincovi len ťažko spoznáva muža, ktorého tak nekriticky ľúbila. Savaş a Güçlü síce nájdu Oktaya v jednoznačnej situácii v spoločnosti polonahej krásky... No inej, než čakali. Aj keď si každý zaslúži poznať pravdu, ktorá sa ho týka, niekedy je oveľa horšia a bolestnejšia než akákoľvek lož. A tak človek urobí hocičo, aby jej nemusel uveriť – rovnako ako Meryem.

Ťažko povedať, kto dnes večer odhalením netušených súvislostí trpí viac – či zhnusený Savaş, ktorý očakával niečo iné, alebo Meryem, ktorá sa dozvie viac, ako dokáže uniesť...

Sledujte v stredu, 23. júna, o 20.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na