Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Meryem: 14. epizóda

23. 06 2021 21:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 14. epizóda
Meryem: 14. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Savaş je čoraz viac presvedčený, že Meryem je len obeť, ktorou Oktay bez hanby manipuluje ako nejakou šachovou figúrkou!

Hoci je Savaş (Furkan Andiç) trochu prekvapený, že sa Oktay (Cemal Toktaş) nesťažoval u jeho otca (Uğur Çavuşoğlu), aj keď sa mu tým vyhrážal, momentálne má plnú hlavu iných starostí. Všetko totiž nasvedčuje tomu, že Yurdal skončí vo väzení – teda, ak sa nestane nejaký zázrak. A hoci ich vzťah je (a vždy bol) napätý... Je to jeho otec a má ho rád, aj s jeho chybami a napriek nim. Derin (Açelya Topaloğlu) a Oktay si uvedomia, že hoci pôvodne neplánovali dlhšiu spoluprácu, ich „priateľstvo“ by v konečnom dôsledku mohlo byť prospešné obom. Kým si jej nezdravo ambiciózny priateľ užíva s Beliz (Bestemsu Özdemir), nešťastná Meryem (Ayça Ayşin Turan) sa vráti domov – medzi trosky domova, ktorý tak veľmi milovala...

Na druhý deň ráno boľavé výčitky svedomia a hanba prinútia Meryem zájsť na hrob Sevinç (Sezgi Sena Akay). Nanešťastie však nie je sama... Savaş je čoraz viac presvedčený, že Meryem je len obeť, ktorou Oktay kruto a bez hanby manipuluje ako nejakou šachovou figúrkou! Oktay je rozhodnutý za každú cenu zabrániť prokurátorovi Turanovi Ersoyovi (Tekin Temel) stretnúť sa osamote s Arifom (Mutlu Güney) - zo strachu, že vypláva na povrch ďalšia jeho lož. Burcu (Serenay Aktaş) dostane nový prípad, ktorý by mohol výrazne pomôcť jej kariére... Alebo ju, v prípade neúspechu, úplne pochovať.

Tülin (Sema Öztürk) sa stále nevzdáva nádeje, že jej snaha vydať Derin za Savaşa bude napokon korunovaná úspechom. Apropo, Savaş... Jeho pátranie konečne prinesie prvé ovocie!

Sledujte vo štvrtok, 24. júna, o 20.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na