Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Meryem: 16. epizóda

28. 06 2021 21:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 16. epizóda
Meryem: 16. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Savaşovi sa síce podarí dosiahnuť, o čo sa tak snaží, no aj tak to napokon dopadne inak, ako dúfal – sám totiž skončí v putách!

Keď sa Selma (Gülden Avşaroğlu), jej láskavá kamarátka z väzenia, dozvie, kde a ako dnes Meryem (Ayça Ayşin Turan) žije, hneď jej ponúkne útočisko vo svojom skromnom príbytku. Vlastne... Žiadnu inú možnosť ani nepripúšťa! Savaş (Furkan Andiç) je taký vykoľajený, že si vôbec nevšimne, že cestou za Turanom Ersoyom (Tekin Temel) jeho a Güçlüho (Kenan Acar) po celý čas niekto sleduje - Rıza (Sonat Dursun), poskok jeho otca (Uğur Çavuşoğlu). Všimne si to však niekto iný... Burcu (Serenay Aktaş). A darebáka Yurdala to rozhodne nepoteší! Zbabelec Oktay (Cemal Toktaş) je zjavne rozhodnutý povedať a urobiť hocičo, len aby si zachránil krk a pravda o jeho hanebnej zbabelosti a úplatnosti nevyšla najavo – a tak opäť odporne využije nič netušiacu Meryem a podlo zneužije jej dôveru.

Savaş sa stále nevzdáva nádeje, že sa Meryem konečne dozvie, ako chrapúnsky jej Oktay po celý čas klame o svojich neexistujúcich zásluhách na jej oslobodení. Do istej miery sa mu síce podarí dosiahnuť, o čo sa tak veľmi snaží, no aj tak to napokon dopadne inak, ako dúfal – sám totiž skončí v putách! Ak si Derin (Açelya Topaloğlu) myslí, že jej opakovaná pomoc Yurdalovi a Oktayovi zostane bez trestu, je buď trestuhodne naivná alebo neuveriteľne hlúpa. Hoci sa Oktay, zahnaný do úzkych, krúti ako had a na všetko má hneď poruke nejaké vysvetlenie či výhovorku, zdá sa, že Savaşove slová padli na úrodnú pôdu. Teda, aspoň u Meryem...

Tvárou v tvár Selminmu utrpeniu spôsobenému mužom, ktorému kedysi bezvýhradne verila a ktorého veľmi ľúbila, si Meryem uvedomí, že sú vlastne obe v temer identickej situácii ako jej kamarátka.

Sledujte v utorok, 29. júna, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok, 2. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na