Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Meryem: 17. epizóda

29. 06 2021 21:40 | Alexandra Stahlová
Meryem: 17. epizóda
Meryem: 17. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Selmin násilnícky exmanžel sa začne drzo vyhrážať jej, Meryem i Gülümser, ktorá ich vzala pod svoje ochranné krídla.

Aj keď sa Savaş (Furkan Andiç) snaží nedať na sebe nič znať, nová informácia, ktorú sa práve dozvedel od nahnevanej Burcu (Serenay Aktaş), ním poriadne otriasla. Až doteraz mu totiž ani len nenapadlo, že by ho Derin (Açelya Topaloğlu), ktorú považuje za dobrú kamarátku, mohla zradiť... Meryem (Ayça Ayşin Turan) toho síce sama veľa nemá a každú líru musí obrátiť dvakrát, no keď sa Selma (Gülden Avşaroğlu) dostane do ďalších problémov, neváha ani minútu a pomôže jej. Oktay (Cemal Toktaş) sa stále viac a viac zamotáva do vlastných lží, v ktorých očividne už aj sám stráca prehľad. Nečudo, že zneistená Meryem s ním nechce ani len hovoriť, tobôž ho vidieť! Na rozdiel od svojho syna (Kenan Acar) si všetečná Gülümser (Uğur Demirpehlivan) už dávnejšie všimla niečo, čo zatiaľ nechce zakríknuť... Niečo medzi Savaşom a Meryem!

Esemeska od Derin Oktayovi razom vylepší náladu. Jeho mamu Nurten (Ayten Uncuoğlu), naopak, poriadne rozladí, keď zistí, že jej obavy boli zrejme namieste – že jej syn sa stále motá okolo tej nešťastnice Meryem! Selmin násilnícky exmanžel sa začne drzo vyhrážať nielen jej a Meryem, ale i Gülümser, ktorá ich obe vzala pod svoje ochranné krídla. Keď Savaş konfrontuje Derin s jej lžami, už-už má na jazyku pravdu, keď sa jej zrak zastaví na pootvorených dverách a... Od strachu stratí všetku odvahu.

Selmin chrapúnsky exmanžel a jeho kamaráti z mokrej štvrte v noci odlákajú policajtov, ktorí hliadkujú pred jej domom, aby jej a Meryem uštedrili príučku, na ktorú do konca života nezabudnú...

Sledujte v stredu, 30. júna, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok, 2. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na