Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Meryem: 18. epizóda

30. 06 2021 21:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 18. epizóda
Meryem: 18. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Oktay spanikári, keď ho Savaş konfrontuje so svojimi podozreniami priamo pred Meryem – a viac-menej sám tak odhalí svoju pravú tvár!

Aj keď je len sám a zbabelí útočníci až traja, veľký strach o Meryem (Ayça Ayşin Turan) vleje jej strážnemu anjelovi Savaşovi (Furkan Andiç) do žíl dostatok adrenalínu, aby ju i jej kamarátku Selmu (Gülden Avşaroğlu) zachránil. Správa o tom, že z jej niekdajšieho domova a otcovej (Mutlu Güney) pekárničky už onedlho zrejme neostane kameň na kameni Meryem hlboko zasiahne. Prefíkaná pani Nurten (Ayten Uncuoğlu) sa naozaj neštíti ničoho, aby dosiahla, čo chce – nuž a tentoraz sa vďaka ďalším, do neba volajúcim lžiam dostane k adrese nenávidenej Meryem! Beliz (Bestemsu Özdemir) by bola oveľa radšej, keby Oktay (Cemal Toktaş) Yurdala Sarguna (Uğur Çavuşoğlu) potopil, a nie mu pomáhal, no on sa rozhodne nemá v pláne vzdať ani moci, ani vplyvu, ktoré už má na dosah.

Gülümser (Uğur Demirpehlivan) stačí jediný pohľad na Nurten a hneď ju správne odhadne. Zrejme aj preto sa vzápätí stane svedkom zaujímavého emotívneho rozhovoru medzi ňou a Meryem. Oktay spanikári, keď ho Savaş konfrontuje so svojimi podozreniami priamo pred Meryem – a viac-menej sám tak odhalí svoju pravú tvár! A to je len prvé, no nie jediné prekvapenie, ktoré dnes Savaşovou zásluhou čoraz zmätenejšiu Meryem čaká...

To, čo bystrá Selma už dlhšie tuší, si ľahko potvrdí jedinou, zdanlivo úplne nevinnou otázkou adresovanou len tak, medzi rečou, Savaşovi a Güçlüovi (Kenan Acar)!

Sledujte vo štvrtok, 1. júla, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok, 2. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na