Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Meryem: 20. epizóda

05. 07 2021 21:40 | Alexandra Stahlová
Meryem: 20. epizóda
Meryem: 20. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Meryem dá Oktayovi šancu dokázať, že nič z tajného spisu nie je pravda. No bez ohľadu na výsledok... Jej dôveru i srdce už navždy stratil.

Güçlü (Kenan Acar) razom zabudne na prácu a povinnosti, keď sa pred ním zrazu v prístave zjaví Burcu (Serenay Aktaş). A, ako obvykle, celý nesvoj z jej prítomnosti, začne rýchlo, ba priam nadzvukovou rýchlosťou, splietať piate cez deviate. A, ako obvykle, zbytočne... Hoci je Savaş (Furkan Andiç) rád, že je Yurdal (Uğur Çavuşoğlu) opäť na slobode – nech je, aký je, je to predsa len jeho otec -, bol by ešte radšej, keby hneď a zaraz prerušil všetky kontakty s Oktayom (Cemal Toktaş), ktorého Sargun starší očividne trestuhodne podceňuje. Lenže Yurdal nerád prijíma rady. Nie, to nie je presné... On skrátka žiadne rady neprijíma. Nikdy a od nikoho. Savaş konfrontuje Derin (Açelya Topaloğlu) s tým, čo už vie – a dôrazne ju varuje, že ak zistí, že mu o niečom klame, alebo niečo dôležité tají... Okamžite odvolá svadbu a ukončí aj ich dlhoročné priateľstvo!

S pomocou láskavej Gülümser (Uğur Demirpehlivan) sa Savaş pod falošnou zámienkou stretne s Meryem (Ayça Ayşin Turan) a prezradí jej všetko, čo dosiaľ zistil. O Oktayovi, o Turanovi (Tekin Temel), o svojom otcovi... Niektorí ľudia sa zo svojich chýb nikdy nepoučia. Yurdal, žiaľ, tiež patrí do tejto kategórie, a tak nie je žiadnym prekvapením, že po „kocke cukru“ pre Oktaya, v podobe luxusného apartmánu, nasleduje overený „bič“ – vyhrážky! Meryem dá Oktayovi poslednú šancu dokázať, že nič z tajného spisu, ktorý má v rukách, nie je pravda. No bez ohľadu na výsledok... Jej dôveru i srdce už navždy stratil.

Pohľad na bezradne sa tváriaceho Güçlüho pokúšajúceho sa dosť nešikovne zosmoliť esemesku pre Burcu, jeho starostlivú mamu pobaví i poteší. Oktay je možno všeličo, no rozhodne nie je hlupák, takže mu neujde, že ho zrazu niekto sleduje!

Sledujte v utorok, 6. júla, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok, 2. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na