Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Meryem: 22. epizóda

07. 07 2021 21:40 | Alexandra Stahlová
Meryem: 22. epizóda
Meryem: 22. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Hrdá Meryem je rozhodnutá nenechať sa vydierať a neustúpiť tým bezcharakterným darebákom bez štipky hanby ani o krôčik!

Pani Nurten (Ayten Uncuoğlu) sa nerozumne, ba až drzo rozhodne osobne preveriť luxusný apartmán, o ktorom si myslí, že je tajným hniezdočkom jej syna (Cemal Toktaş) a nenávidenej Meryem (Ayça Ayşin Turan). Jej prekvapenie a radosť sú o to väčšie, keď zistí, že s Beliz (Bestemsu Özdemir) sú z rovnakého cesta... Güçlü (Kenan Acar) je celý nesvoj, keď si z neho Savaş (Furkan Andiç) a mama (Uğur Demirpehlivan) začnú uťahovať kvôli Burcu (Serenay Aktaş). Meryem dostane zlé správy zo sanatória, v ktorom sa lieči jej milovaný otecko (Mutlu Güney). Rýchlo pochopí, odkiaľ vietor fúka... Derin (Açelya Topaloğlu), na rozdiel od Oktaya, nie je až taká optimistka, že ich plán, ako vyštvať Meryem z mesta, vyjde na jednotku.

Güçlü by sa od hanby najradšej prepadol pod zem, keď mu docvakne, že ho strápnila vlastná mama, aj keď neplánovane. Hrdá Meryem je rozhodnutá nenechať sa vydierať a neustúpiť tým bezcharakterným darebákom bez štipky hanby ani o krôčik! Láskavá Gülümser predvedie pred oboma dievčatami v cukrárni divadielko hodné priam Oscara. Samozrejme, je to súčasť plánu... Naz (Özge Özacar), našťastie, presne vie, ako na nevlastnú mamu Tülin (Sema Öztürk), aby zabavila Derin a ona tak mohla prispieť svojou troškou k bratovmu plánu.

Savaş je zdesený, keď udalosti náhle naberú nečakaný spád. Štekne výstrel a... Jeden z trojice zasvätených, ktorých pod falošnou zámienkou vylákal večer na odľahlé miesto, klesne k zemi ako podťatý...

Sledujte vo štvrtok, 8. júla, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok, 2. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na