Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Meryem: 24. epizóda

12. 07 2021 21:40 | Alexandra Stahlová
Meryem: 24. epizóda
Meryem: 24. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Savaşa nečakane hlboko zasiahne Meryemino rezignované rozhodnutie odísť ďaleko od všetkých, ďaleko... Od neho.

Kým Meryem (Ayça Ayşin Turan) je úprimne zhnusená z Oktayovho (Cemal Toktaş) správania a jeho, vzhľadom na okolnosti, absolútne nemiestnych vyznaní, Beliz (Bestemsu Özdemir) načúvajúca za dverami je ranená a ponížená ako nikdy. Savaşovi (Furkan Andiç) stačí jediný pohľad na uplakanú Meryem a hneď vie, koľká bije. A len vďaka nej neurobí ďalšiu hlúposť... Burcu (Serenay Aktaş) a Güçlü (Kenan Acar) urobia veľký krok vpred nielen v Sevinçinom (Sezgi Sena Akay) prípade, ale i, hoci si to možno ešte neuvedomujú, vo vzájomnom vzťahu. Derin (Açelya Topaloğlu) neprehliadnuteľne rozladí, keď ju po prepustení nečaká jej snúbenec, ale „len“ jeho najlepší priateľ.

Savaşa nečakane hlboko zasiahne Meryemino rezignované rozhodnutie odísť ďaleko od všetkých, ďaleko... Od neho. Tülin (Sema Öztürk) si nemôže pomôcť, stále častejšie sa zamýšľa nad tým, či jej manžel (Uğur Çavuşoğlu) nemá nejaký veľmi osobný dôvod, prečo pomáha Derin. Navzdory svojim pôvodným plánom Meryem predsa len súhlasí, aby sa jej ocko (Mutlu Güney) ostal liečiť na klinike. Savaşovou zásluhou. A to nie je ani zďaleka všetko, za čo mu dnes vďačí...

Yurdal má panický strach, že keď sa jeho syn dozvie Derinino tajomstvo, okamžite zruší svadbu, čo vôbec, ale vôbec nehrá do karát. A tak opäť skontaktuje svojho osvedčeného komplica Oktaya!

Sledujte v utorok, 13. júla, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok, 2. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na