Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Meryem: 25. epizóda

13. 07 2021 21:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 25. epizóda
Meryem: 25. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Intrigánka Nurten vyhľadá Meryem a šikovne jej podstrčí niečo, vďaka čomu ju, s troškou šťastia, prinúti vyhýbať sa jej synovi ako čert krížu!

Vďaka prostorekej Selme (Gülden Avşaroğlu) si Meryem (Ayça Ayşin Turan) začne o čosi intenzívnejšie uvedomovať to, čo si dosiaľ nedokázala priznať. To, čo hlboko vo svojom srdci cíti k Savaşovi (Furkan Andiç). Burcu (Serenay Aktaş) je ako na ihlách, keď sa Ertan (Necmi Yapıcı), ktorému neverí ani nos medzi očami, začne až priveľmi horlivo zaujímať o to, na čom práve pracuje. Şerife (Emine Gülsüm Göznümer) sa vôbec nepáči, ako jej nevesta (Ayten Uncuoğlu) velebí Oktayovu (Cemal Toktaş) novú známosť Beliz (Bestemsu Özdemir) a haní tú predošlú, Meryem. Apropo, Meryem... Tá napokon nájde vhodný spôsob, ako sa Savaşovi milo a nevtieravo poďakovať za pomoc.

Čoraz arogantnejší Oktay si skrátka nedokáže pomôcť, svoje víťazstvo nad Savaşom si chce naplno vychutnať jeho opätovným ponížením, tentoraz medzi štyrmi očami. Intrigánka Nurten vyhľadá Meryem a šikovne jej podstrčí niečo, vďaka čomu ju, s troškou šťastia, prinúti vyhýbať sa jej synovi ako čert krížu! Güçlü (Kenan Acar) je síce rád, že sa Burcu zahryzla do Sevinçinho (Sezgi Sena Akay) prípadu ako buldog, no mrzí ho, že chce ďalej pokračovať v pátraní bez neho. Tülin (Sema Öztürk) prechádza menšou krízou stredného veku. Jej nečakaný nápad, ako z nej vybŕdnuť, vyrazí Yurdalovi dych.

Keď Oktayov poskok Ertan zistí, na akom prípade Burcu tak intenzívne pracuje - a že je len krôčik od odhalenia nepohodlnej pravdy -, potiahne za všetky nitky, len aby jej v tom zabránil...

Sledujte v stredu, 14. júla, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok, 2. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na