Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Meryem: 26. epizóda

14. 07 2021 21:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 26. epizóda
Meryem: 26. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Keď Savaş zistí, čo sa stalo jeho priateľom, s hrôzou si uvedomí, že je to presne to, pred čím sa ho snažila varovať Meryem.

Oktay (Cemal Toktaş) je vytočený do nepríčetnosti, vôbec sa nedokáže ovládať. Možno aj preto si už nevie narýchlo vymyslieť nejakú výhovorku, keď ho Beliz (Bestemsu Özdemir) konfrontuje so svojimi podozreniami. A keď sa v jeho apartmáne vzápätí, ako povestná čerešnička na torte, objaví Meryem (Ayça Ayşin Turan), je ten zbabelý úbožiak, ktorý vždy myslí len na vlastný prospech a bezpečie, úplne nahratý... Keď sa Savaş (Furkan Andiç) takticky strasie Güçlüho (Kenan Acar) – pošle ho za Burcu (Serenay Aktaş) -, netuší, žiaľ, že obom hrozí obrovské nebezpečenstvo. Beliz konečne pochopí, s akým diablom v ľudskej koži sa zaplietla, preto sa rozhodne okamžite sa s ním rozísť – a už nikdy viac sa neobzrieť späť.

Sotva Savaş nájde ako-tak vhodné slová, aby Meryem pochopila, ako veľmi mu na nej záleží, zazvoní mu telefón a po šokujúcej správe od Gülümser (Uğur Demirpehlivan) v sekunde stratí pevnú pôdu pod nohami. Nešťastná Meryem už viac nedokáže uniesť svoje boľavé, každým dňom ťažšie a ťažšie tajomstvo. Zdôverí sa Selme (Gülden Avşaroğlu)... Keď Savaş zistí, čo sa stalo jeho priateľom, s hrôzou si uvedomí, že je to presne to, pred čím sa ho snažila varovať Meryem.

Poriadne zmätená Burcu naozaj nevie, na koho sa má hnevať viac – na neznámeho útočníka, ktorý ju dostal do nemocnice, na Güçlüho, ktorý kvôli nej riskoval vlastný život alebo na seba. Z rovnakého dôvodu!

Sledujte vo štvrtok, 15. júla, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok, 2. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na