Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Meryem: 28. epizóda

19. 07 2021 21:40 | Alexandra Stahlová
Meryem: 28. epizóda
Meryem: 28. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Beliz vydesí, keď sa u nej zrazu bez pozvania či dovolenia objaví Oktay a začne si k nej dovoľovať... Akoby bola jeho majetok!

Aby je ustaraná mama (Uğur Demirpehlivan) aspoň na chvíľu prišla na iné myšlienky a neustále ho neofukovala, Güçlü (Kenan Acar) upriami jej pozornosť na pochudnutého najlepšieho kamaráta (Furkan Andiç) – so Savaşom tak majú možnosť rýchlo si prejsť nové zaujímavé informácie. Naz (Özge Özacar) síce hrá pred Tülin (Sema Öztürk) divadielko, že si píše s akousi kamarátkou, no obe vedia, že úsmev na jej tvári hovorí inou rečou. Aj keď sa Oktay (Cemal Toktaş) pred Meryem (Ayça Ayşin Turan) znova štylizuje do pozície nevinného, ktorému všetci krivdia – a obzvlášť ona -, očividne mu už neverí ani nos medzi očami! Savaş a Derin (Açelya Topaloğlu) sa príšerne pohádajú, z mnohých dôvodov. V skutočnosti však z jediného, a tým je... Meryem.

Yurdala (Uğur Çavuşoğlu) rozladí, keď v synovej kancelárii natrafí na Meryem. No ešte viac to, čo mu nebojácne šplechne do tváre! Derin varuje Oktaya, že jeho špinavá hra môže vypáliť úplne inak, ako si naplánoval. On však, vo svojej neskonalej arogancii, zjavne uveril, že je neomylný... Tülin netuší, že jej sebecký manžel je rozhodnutý jej plánovaný návrat na pódiá sabotovať a zabrániť mu za každú cenu. Beliz (Bestemsu Özdemir) vydesí, keď sa u nej zrazu bez pozvania či dovolenia objaví Oktay a začne si k nej dovoľovať... Akoby bola jeho majetok!

Ktovie, ako by sa asi Tülin zatvárila, keby vedela, prečo ju dnes ten pokrytec Yurdal naozaj zasypáva darčekmi? Beliz má po dlhom čase konečne dôvod opäť sa usmievať. Dôvodom sú nečakané správy z Londýna, od jej brata Berka (Serhan Onat)...

Sledujte v utorok, 20. júla, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Meryem - vo štvrtok, 29. júla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na