Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Meryem: 29. epizóda

20. 07 2021 21:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 29. epizóda
Meryem: 29. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Úbohá, úbohá Meryem. Jej zúfalý krik o pomoc nik nepočuje. A keď sa k nej ako zázrakom dostane Savaş... Je už, žiaľ, neskoro.

Burcu (Serenay Aktaş) nie je ani naivná, ani hlúpa, preto rýchlo pochopí, čo znamená protitetanová injekcia v zásuvke Ertanovho (Necmi Yapıcı) pracovného stola a fakt, že si bez dovolenia vzal spis jej prípadu. Oktay (Cemal Toktaş) začne panikáriť, keď sa dozvie, že Arifov (Mutlu Güney) zdravotný stav sa výrazne zlepšil a je už len otázkou času, kedy začne hovoriť. A Meryemin (Ayça Ayşin Turan) otec chce hovoriť – chce všetkých, no najmä svoju milovanú dcéru, varovať pred stelesneným diablom v ľudskej koži! A tým zbabelý slaboch Oktay, ktorému záleží len samému na sebe a na vlastnom prospechu a bezpečí, bez debaty je.

Úbohá, úbohá Meryem. Jej zúfalý krik o pomoc nik nepočuje. A keď sa k nej ako zázrakom dostane Savaş (Furkan Andiç)... Je už, žiaľ, neskoro. Gülümser (Uğur Demirpehlivan) privedie Burcu a svojho syna (Kenan Acar) do poriadnych rozpakov, keď mladú policajtku nadšene privíta ako „svoju nevestičku“. Keď Tülin (Sema Öztürk) prezradí manželovi (Uğur Çavuşoğlu), že Naz (Özge Özacar) má zrejme tajného priateľa, zaskočený Yurdal trvá na tom, že musí bezpodmienečne zistiť, o koho ide!

Pohľad na Meryemino hlboké zúfalstvo a beznádej láme jej priateľom a blízkym srdce. Nedokážu ju ani utešiť, ani utíšiť...

Sledujte v stredu, 21. júla, o 20.30!