Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Meryem: 30. epizóda

21. 07 2021 21:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 30. epizóda
Meryem: 30. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Kým sa žiaľom ochromená Meryem naposledy lúči s milovaným ockom, zbabelec Oktay všetko sleduje z bezpečnej vzdialenosti.

Ani silno lieky na upokojenie nedokážu zastaviť prúd horúcich sĺz lejúcich sa po Meryeminej (Ayça Ayşin Turan) krásnej tvári a obrovské výčitky, ktoré ju mučia – z ockovej (Mutlu Güney) smrti totiž viní len a len seba... Po chladnokrvnej vražde bezbranného starého muža, ktorý sa mal ešte nie tak dávno stať jeho svokrom, už Oktay (Cemal Toktaş) stratí aj posledné zábrany. Muž, ktorý mu pomohol dostať sa nepozorovane do nemocnice ani netuší, aké má šťastie, že zo stretnutia s ním vyviazne živý a so zdravou kožou... Savaş (Furkan Andiç) prisahá, že Meryem ochráni pred ďalšou bolesťou - a to zviera, ktoré má jej utrpenie na svedomí, vypátra a odovzdá spravodlivosti. Beliz (Bestemsu Özdemir) je v šoku, keď sa dozvie, čo sa stalo. A hoci nepozná všetky podrobnosti... Hneď vie, odkiaľ vietor fúka.

Kým sa žiaľom ochromená Meryem naposledy lúči s milovaným ockom, zbabelec Oktay všetko sleduje z bezpečnej vzdialenosti. Savaş má vážne, nie celkom bezdôvodné pochybnosti o výsledkoch Arifovej pitvy - i o tom, na koho strane Beliz vlastne stojí. Yurdala (Uğur Çavuşoğlu) dosť otravuje, že pre poslednú láskavosť, ktorú preukázal prokurátorovi, teraz čelí nečakaným nepríjemnostiam. A tak nepríjemnú pomyselnú loptičku odpáli na Oktayovu časť „dvorca“...

Keďže Burcu (Serenay Aktaş) očividne nemá v pláne podeliť sa s nimi o nové informácie, Savaş Güçlüho (Kenan Acar) požiada, aby ju sledoval. Oktay očividne vôbec nemá chrbtovú kosť, inak by sa totiž k Meryem usedavo plačúcej na otcovom hrobe neodvážil ani len priblížiť!

Sledujte vo štvrtok, 22. júla, o 20.30!