Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Meryem: 31. epizóda

22. 07 2021 21:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 31. epizóda
Meryem: 31. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Savaş je zo strachu o Meryem taký vykoľajený, že si vôbec nevšimne, že ho sleduje Derin. A tá si to, čo zistí, nenechá len pre seba!

Oktay (Cemal Toktaş) zúri, lebo Beliz (Bestemsu Özdemir), na ktorú sa ešte donedávna mohol vo všetkom temer stopercentne spoľahnúť, nielenže vytrvalo ignoruje všetky jeho príkazy, vyhrážky a hrozby, ale zakaždým mu nezabudne pripomenúť, že pozná jeho hriechy – že vie, čo je zač! Savaş (Furkan Andiç) nie je včerajší, preto vôbec nepochybuje o tom, že jeho otec (Uğur Çavuşoğlu) vie o smrti pána Arifa (Mutlu Güney) niečo viac. A hoci má pravdu, zároveň sa i mýli – Yurdal si totiž celú ohavnú skladačku dá dokopy až vďaka novým informáciám od neho. A nielen on! Selmu (Gülden Avşaroğlu), Gülümser (Uğur Demirpehlivan), Güçlüho (Kenan Acar), Burcu (Serenay Aktaş) a Savaşa vydesí Meryemino (Ayça Ayşin Turan) náhle zmiznutie.

Keď sa k nej večer vláme Oktay, aby ju vydesil, Beliz ešte nie je doma. A tentoraz sa riadneho prekvapenia dočká on sám, pretože... Jeho expriateľka sa domov nevráti sama! To, čo predtým nedokázala Sevinçinej (Sezgi Sena Akay) zdrvenej mame Zelihe (Zeynep Kumral ) povedať tvárou v tvár, zanechá nešťastná Meryem v liste na hrobe Savaşovej nebohej lásky. Savaş je zo strachu o Meryem taký vykoľajený, že si vôbec nevšimne, že ho sleduje Derin (Açelya Topaloğlu). A tá si to, čo zistí, nenechá len pre seba!

Aj keď to teraz medzi Burcu a Güçlüom trochu škrípe, pretože zistili, že majú pred sebou tajnosti - a nie hocijaké -, v horúčkovitom pátraní po Meryem pokračujú spoločne. No nie sú jediní...

Sledujte v pondelok, 26. júla, o 20.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na