Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Meryem: 35. epizóda

29. 07 2021 21:40 | Alexandra Stahlová
Meryem: 35. epizóda
Meryem: 35. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Oktay sa kráľovsky baví na divadielku, ktoré poťahujúc z úzadia za nitky sám zrežíroval, len aby Meryem a Savaşa rozoštval.

Derin (Açelya Topaloğlu) si práve skúša svadobné šaty, keď dostane odkaz, ktorý ju vyvedie z miery. Ako inak, od jej nového spojenca Oktaya (Cemal Toktaş)... Beliz (Bestemsu Özdemir) znepokojí, keď po návrate domov zistí, že brat (Serhan Onat) zamkol oba vchody do hosťovskej izby, v ktorej ho ubytovala. Očividne niečo skrýva... Ale čo? To, ako Oktay hovorí o Meryem (Ayça Ayşin Turan), Derin prekvapí. A zneistí. Neznie to totiž ani ako láska, ani ako vášeň, ale ako... Posadnutosť. Ertan (Necmi Yapıcı) si dá záležať, aby Rızovi (Sonat Dursun) muži Savaşovi (Furkan Andiç) a Güçlüovi (Kenan Acar) povedali presne to, čo chce, aby mu povedali.

Belizine najhoršie obavy sa naplnia, keď prehľadá Berkove veci a nájde niečo naozaj, naozaj znepokojivé... Potvora Nurten (Ayten Uncuoğlu) by sa pokojne uživila ako detektívka – vydávajúc sa za sestru láskavej Gülümser (Uğur Demirpehlivan) totiž za pár minút zistí všetko, čo ju zaujíma! Oktay sa kráľovsky baví na divadielku, ktoré poťahujúc z úzadia za nitky sám zrežíroval, len aby Meryem a Savaşa rozoštval. Güçlü sa pokúsi otvoriť priateľovi oči - aby si konečne aspoň sám pred sebou priznal, čo sa s ním deje. Napokon, už ho raz takéhoto zažil. So Sevinç (Sezgi Sena Akay)!

Bystrej Burcu (Serenay Aktaş) stačí jediný pohľad do Güçlüho utrápenej tváre a vie, že sa muselo stať niečo naozaj, naozaj zlé. Beliz sa márne snaží dostať z Berka, o čo mu ide. Mlčí akoby šlo o štátne tajomstvo. Vrcholne rozrušený Savaş konfrontuje otca (Uğur Çavuşoğlu) s tým, čo zistil...

Sledujte v pondelok, 2. augusta, o 20.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na