Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Meryem: 49. epizóda

24. 08 2021 23:25 | Alexandra Stahlová
Meryem: 49. epizóda
Meryem: 49. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Burcu premkne nepríjemná predtucha, že sa stane niečo zlé. Nemýli sa, podlý zbabelec Oktay už zaťahal za potrebné nitky!

Ak by niekto Rızovi (Sonat Dursun) povedal, že raz bude len bezmocnou figúrkou v Oktayových (Cemal Toktaş) rukách, vysmial by ho. No presne to sa stane... Burcu (Serenay Aktaş) si so zatvorenými očami (na jeho prianie) a zatajeným dychom vypočuje Güçlüho (Kenan Acar) dojímavé vyznanie. Ani Meryem (Ayça Ayşin Turan) nedokáže skryť dojatie, keď spolu so Selmou (Gülden Avşaroğlu) a Alim po prvý raz vojdú do svojho nového domova a ona si uvedomí, s akým citom a ako dôsledne Savaş (Furkan Andiç) pri rekonštrukcii dohliadal na to, aby sa v pekárničke a skromnom, no útulnom bytíku, ktorý k nej patrí, opäť cítila doma... Yurdal (Uğur Çavuşoğlu) očividne nie je vo svojej koži, lebo inak by mu určite neušlo, že sa dnes jeho pravá ruka správa naozaj, naozaj čudne.

Savaşa a Güçlüho čaká boľavá povinnosť - prevoz nebohej Gülümser (Uğur Demirpehlivan) domov... Burcu premkne nepríjemná predtucha, že sa stane niečo zlé. Nanešťastie sa nemýli, podlý zbabelec Oktay už zaťahal za potrebné nitky! Naz (Özge Özacar) nevie, čo sa deje, no keďže nemá o chlapcoch žiadne správy, robí si, pochopiteľne, stále väčšie a väčšie starosti. Keď sa Meryem dozvie, čo sa deje – a kto v tom má prsty -, nedokáže len tak sedieť a čakať na zázrak. Práve naopak, rozhodne sa okamžite konať!

Berk (Serhan Onat) a Beliz (Bestemsu Özdemir) sa zhodnú, že by rozhodne nebolo na škodu o čosi dôkladnejšie si posvietiť na Derininu (Açelya Topaloğlu) mamu...

Sledujte v stredu, 25. augusta, o 22.25!

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na