Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Meryem: 51. epizóda

26. 08 2021 23:25 | Alexandra Stahlová
Meryem: 51. epizóda
Meryem: 51. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Derin, žiaľ, stále kráča po nesprávnej ceste, na ktorú ju zviedla chorá žiarlivosť... A preto opráši spojenectvo s Oktayom.

Aj keď sa to zdá absolútne reálne, najkrajší deň v životoch Meryem (Ayça Ayşin Turan) a Savaşa (Furkan Andiç) – ich svadba – je len sen, vízia budúcnosti, ktorá možno nikdy nenastane, zbožné prianie. V skutočnosti dnes obaja stoja oproti sebe ako dvaja zakliati, ktorým osud nedovolí vzájomne sa dotknúť, nieto ešte vyjaviť si city. Alebo skôr prekliati... Beliz (Bestemsu Özdemir) má panický strach o brata (Serhan Onat), preto Oktaya (Cemal Toktaş) opäť podcení a jemu sa podarí ju bez väčších ťažkostí odzbrojiť. Lenže vzápätí ten podliak tvrdo zaplatí za opovážlivosť namieriť na ňu zbraň! Derin (Açelya Topaloğlu) sa odmieta vzdať bez boja. Práve naopak, je rozhodnutá zbaviť sa nenávidenej sokyne stoj, čo stoj!

Je už hlboká noc a väčšina slušných ľudí dávno spí, keď sa Derin drzo vkradne do kuchyne v Meryeminom dome a urobí niečo hanebné... Güçlü (Kenan Acar) si najprv Savaşa vypočuje a potom mu trochu pobavene konečne otvorí oči – ako inak, ide o Meryem! Ukáže sa, že Derin predsa len má niečo ako svedomie. No i tak, žiaľ, stále kráča po nesprávnej ceste, na ktorú ju zviedla chorá žiarlivosť... A preto opráši spojenectvo s Oktayom. Beliz a Berk sa konečne dozvedia, prečo ich otec zomrel – a že naozaj nešlo ani o nešťastnú nehodu, ani o náhodu.

Pri prezeraní Gülümseriných (Uğur Demirpehlivan) vecí Güçlü a Savaş narazia v jej mobile na sľubnú stopu, na ktorú vo svetle posledných udalostí úplne zabudli... Správne, ide o onú tajomnú postaršiu ženu z Meryeminej minulosti!

Sledujte v pondelok, 30. augusta, o 22.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na