Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Meryem: 52. epizóda

30. 08 2021 23:30 | Alexandra Stahlová
Meryem: 52. epizóda
Meryem: 52. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Savaş razom zabudne na všetky svoje predsavzatia, keď sa dozvie, že sa ktosi pokúsil zniesť zo sveta ženu, ktorú miluje!

Oktay (Cemal Toktaş) napriek pokročilej nočnej hodine drzo príde do pekárne urobiť Meryem (Ayça Ayşin Turan) ukážkovú žiarlivostnú scénu. Vyhráža sa, že Savaşa (Furkan Andiç) zabije holými rukami – pretože si „dovolila“ zaľúbiť sa doňho! Rozladená Derin (Açelya Topaloğlu) sa pokúsi striasť Berka (Serhan Onat) a Beliz (Bestemsu Özdemir), s ktorými už nechce nič mať, rovnako ako s ich pátraním a plánmi. No neúspešne. Güçlü (Kenan Acar) využije ranný nákup v pekárni na malú intervenciu v priateľovom mene. A hoci mu Meryem nič konkrétne nepovie, jej smutný pohľad a zlomený hlas hovoria jasnou rečou... Oktay, vzhľadom na okolnosti naozaj nepatrične rozradostený, znova pritlačí na Ertana (Necmi Yapıcı), aby urobil, čo mu prikázal, lebo inak...! No prioritu má Meryem, preto ju nechá sledovať.

Yurdal (Uğur Çavuşoğlu) sa v banke stretne so svojím niekdajším kumpánom, ktorým nie je nik iný ako Derinin strýko Tekin. A keď otvoria trezor... Čaká ich riadne prekvapenie! Derin je úprimne zdesená, keď sa od súrodencov Bilenovcov dozvie celú nechutnú pravdu. Savaş razom zabudne na všetky svoje predsavzatia, keď sa dozvie, že sa ktosi pokúsil zniesť zo sveta ženu, ktorú miluje! Burcu (Serenay Aktaş) sa snaží Meryem pomôcť, no tá vytrvalo mlčí. Nie aby chránila seba... Aby chránila tých, na ktorých jej záleží. Oktay si dá rýchlo dve a dve dokopy a „poctí“ Derin svojou návštevou. Neplánovane tak Berkovi a Beliz poskytne pár nových tromfov...

Meryem od seba Savaşa opäť odoženie. Nie dobrovoľne, pod nátlakom. A aj keď sa snaží nedať na sebe nič znať, temer jej preto pukne srdce od žiaľu... Derin sa podarí Oktaya opakovane zasiahnuť na citlivom mieste. Raz doslovne – fyzicky -, raz v prenesenom slova zmysle, poriadne štipľavou a trefnou poznámkou!

Sledujte v utorok, 31. augusta, o 22.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na