Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Meryem: 54. epizóda

01. 09 2021 23:30 | Alexandra Stahlová
Meryem: 54. epizóda
Meryem: 54. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Savaş už má všetkých tajomstiev akurát tak dosť, rozhodne sa preto zájsť za Beliz a pritlačiť na ňu. A to ešte dnes!

Je už hlbokí noc, keď sa Savaş (Furkan Andiç) potichúčky vkradne do Meryeminho (Ayça Ayşin Turan) bytíku, aby s Güçlüom (Kenan Acar) jednoznačne pôsobiacou fotografiou vyprovokovali toho odporného zbabelca, ktorý ju nechal sledovať. Zrejme by sa rovnako rýchlo a nenápadne rovnakou cestou i vytratil, no zazrie Meryem a nechtiac si vypočuje, čo k nemu cíti. Nečudo, že ho premôžu jeho vlastné city a vášnivo ju pobozká... Keď sa Oktay (Cemal Toktaş), pološialený od žiarlivosti, zrazu objaví v pekárni, dôjde k znepokojivému incidentu, ktorý sa len zázrakom neskončí ďalšou tragédiou. Ešteže vystrašená Selma (Gülden Avşaroğlu) prezieravo zalarmuje Burcu (Serenay Aktaş)...

Yurdal (Uğur Çavuşoğlu) sa správa ako zmyslov zbavený, keď zistí, že jeho dcéra (Özge Özacar) má priateľa. A to ešte nevie, s kým má tu česť – kto vlastne Berk (Serhan Onat) je... Savaş už má všetkých tajomstiev akurát tak dosť, rozhodne sa preto zájsť za Beliz (Bestemsu Özdemir) a pritlačiť na ňu. A to ešte dnes! Oktay naozaj nemá chrbtovú kosť, ani len jej náznak – inak by totiž neprišiel kvôli Meryem vyplakávať akurát k tej, ktorej tak veľmi ublížil. Vlastne, dovolí si oveľa viac... Selma varuje Meryem, že ak bude naďalej mlčať, nikomu tým neprospeje. A už vôbec nie mužovi, ktorého miluje!

A ukáže sa, že zrejme presne to Meryem potrebovala počuť. Konečne totiž urobí niečo, vďaka čomu sa pomyselná karta osudu zrazu obráti... Prejde do útoku!

Sledujte vo štvrtok, 2. septembra, o 22.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na