Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Meryem: 61. epizóda

14. 09 2021 23:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 61. epizóda
Meryem: 61. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Güçlü je nekonečne frustrovaný, že by s Burcu mali byť „len kamaráti“. Z tej absurdnej predstavy má doslova husiu kožu!

Savaş (Furkan Andiç) nedokáže myslieť na nič iné, iba na Meryem (Ayça Ayşin Turan), ktorej prognóza je stále veľmi neistá. Oktay (Cemal Toktaş) je na tom ešte horšie, jeho šokovanú mamu Nurten (Ayten Uncuoğlu) však na kolená zrazí niečo iné – pravda o tom, kým jej podarený synáčik naozaj je! Yurdal (Uğur Çavuşoğlu) síce napokon nájde Berka (Serhan Onat) a Naz (Özge Özacar), no nejakým zázrakom sa im podarí ujsť. Beliz (Bestemsu Özdemir) však toľko šťastia nemá... Savaş sa z lásky k Meryem, ktorú chce ochrániť za každú cenu, rozhodne vziať vinu za Oktayovo postrelenie na seba.

Güçlü (Kenan Acar) je nekonečne frustrovaný, že by s Burcu (Serenay Aktaş) mali byť „len kamaráti“. Z tej absurdnej predstavy má doslova husiu kožu! Keď sa Derin (Açelya Topaloğlu) dovalí do nemocnice ako veľká voda a vypočuje si niečo, čo nemala, pokúsi sa zabrániť Savaşovi v tom, čo považuje za najväčšiu chybu jeho života. Dokonca mu vyzná lásku, no nepomôže to. A tak sa so žiadosťou o pomoc obráti na svojho otca... Nech už si Yurdal dcérinu záchranu predstavoval akokoľvek, s tým, že sa postaví priamo pred hlaveň jeho zbrane, aby chránila jeho nepriateľov, rozhodne nepočítal!

Keď sa Oktayov stav dramaticky zhorší, jeho zúfalá mama zo všetkého viní Meryem – tak ako vždy. Keď ako fúria vrazí do jej nemocničnej izby, reakcia jeho lásky Savaşa len utvrdí v správnosti jeho rozhodnutia...

Sledujte v stredu, 15. septembra, o 22.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na