Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Meryem: 62. epizóda

15. 09 2021 23:30 | Alexandra Stahlová
Meryem: 62. epizóda
Meryem: 62. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Burcu napokon s ťažkým srdcom prezradí Güçlüovi svoje tajomstvo – smutný dôvod, prečo má strach sa s ním zblížiť...

Vzťah Güçlüho (Kenan Acar) a Burcu (Serenay Aktaş) je stále napätejší a napätejší. Čím bližšie k nej chce byť, tým odhodlanejšie ho od seba odháňa, hoci len slepý by nevidel, že aj jej na ňom veľmi, veľmi záleží. Ktovie, možno práve v tom je ten problém... Keď sa Meryem (Ayça Ayşin Turan) konečne preberie, netuší ani kde je, ani ako sa tam dostala. Vie len, že v tom má určite prsty Savaş (Furkan Andiç). Chce urobiť správnu vec, chce sa okamžite vrátiť do mesta a udať sa... No on ju nechce a nedokáže nechať odísť - skrátka ju príliš miluje na to, aby jej dovolil znova ísť za mreže kvôli tomu darebákovi Oktayovi (Cemal Toktaş).

Aj keď ho Naz (Özge Özacar) zachránila pred svojím besniacim otcom (Uğur Çavuşoğlu), Berkovi (Serhan Onat) už viac neverí. Jej srdce... Je zlomené. Burcu napokon s ťažkým srdcom prezradí Güçlüovi svoje tajomstvo – smutný dôvod, prečo má strach sa s ním zblížiť... Tülin (Sema Öztürk) začína s manželom, ktorým má pred ňou očividne samé tajnosti, pomaly, ale isto dochádzať trpezlivosť. Obzvlášť po jeho reakcii, keď padne meno istej ženy... Meryem a Savaş sa, ďaleko od všetkých starostí a problémov, ešte viac zblížia.

Kým Savaş sladko spí, Meyrem urobí neľahké rozhodnutie. Aj keď zatiaľ vždy dodržala dvoj sľub, dnes musí jeden dôležitý porušiť. Sľub daný z lásky...

Sledujte vo štvrtok, 16. septembra, o 22.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na