Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Meryem: 63. epizóda

16. 09 2021 23:30 | Alexandra Stahlová
Meryem: 63. epizóda
Meryem: 63. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Derin si môže naozaj gratulovať – nik totiž ani len netuší, že tentoraz z úzadia poťahuje za všetky dôležité nitky práve ona!

Pani Nurten (Ayten Uncuoğlu) začne hystericky plakať, keď sa už i tak kritický stav jej syna (Cemal Toktaş) náhle zhorší a musia ho opäť núdzovo operovať. Keď sa Savaş (Furkan Andiç) ráno zobudí a zistí, že Meryem (Ayça Ayşin Turan) je preč, hneď vie koľká bije. Je odhodlaný urobiť všetko na svete, hoc aj pohnúť vesmírom, aby milovanej žene zabránil obetovať sa... Burcu (Serenay Aktaş), ktorá cíti v kostiach, že niečo nesedí, neveriacky hľadí na prázdnu operačnú sálu, kde práve majú lekári bojovať o Oktayov biedny život. No po pacientovi akoby sa zem zľahla...

Ertan (Necmi Yapıcı) so svojimi mužmi, Burcu a Güçlü (Kenan Acar) horúčkovito prenasledujúci sanitku, ktorá zrejme preváža zomierajúceho prokurátora ktoviekam, s hrôzou sledujú, ako vozidlo pred zátarasami zrazu mení smer a rúti sa plnou rýchlosťou strmhlav do rokliny. Derin (Açelya Topaloğlu) si môže naozaj gratulovať – nik totiž ani len netuší, že tentoraz z úzadia poťahuje za všetky dôležité nitky práve ona! Beliz (Bestemsu Özdemir) a Nurten sú v šoku, keď im hlavný prokurátor naveľa-naveľa oznámi, čo sa stalo.

Yurdal (Uğur Çavuşoğlu) je všeličo, no rozhodne nie je hlupák, a tak, na rozdiel od všetkých ostatných, ktorý zatiaľ stále tápu v temnotách, rýchlo pochopí, odkiaľ vietor fúka!

Sledujte v pondelok, 20. septembra, o 22.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na