Meryem cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 15:40 •

Meryem: 64. epizóda

20. 09 2021 23:30 | Alexandra Stahlová
Meryem: 64. epizóda
Meryem: 64. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Berk nechápe, a ani nechce, ako jeho sestra môže oplakávať toho diabla v ľudskej koži. Po všetkom, čo jej urobil!

V Derin (Açelya Topaloğlu) by sa krvi nedorezal, keď sa dozvie, že ju vo firme čaká Yasmin (Kübra Benlioğlu). A to ešte netuší, kým tá žena, ktorú pozná len online, v skutočnosti je! Savaş (Furkan Andiç) je smutný, že na svoje narodeniny nemôže byť s Meryem (Ayça Ayşin Turan). Ani len netuší, že jeho najbližší mu spolu s ňou chystajú prekvapenie... Beliz (Bestemsu Özdemir) si robí starosti o pani Nurten (Ayten Uncuoğlu). Nanešťastie sa ukáže, že oprávnene. Stará dáma totiž po smrti milovaného syna (Cemal Toktaş) túži po jedinom... Po pomste! Güçlü (Kenan Acar) požiada svojho kamaráta Caspera o pomoc pri pátraní po Burcuinom (Serenay Aktaş) manželovi.

Kto by si pomyslel, že Ertan (Necmi Yapıcı) raz bude pomáhať Meryem, dokonca ju chrániť? A predsa je to tak. Akoby chcel aspoň čiastočne napraviť všetko zlo, ktoré ho nútil robiť nebohý prokurátor. Keď Derinine plány opäť vyletia hore komínom, poriadne ju to vykoľají. Náladu jej však rýchlo vylepší jej nová známa... Berk (Serhan Onat) nechápe, a ani nechce, ako jeho sestra môže oplakávať toho diabla v ľudskej koži. Po všetkom, čo jej urobil! Tülin (Sema Öztürk) sa rozhodne opustiť Yurdala (Uğur Çavuşoğlu) – pretože už nepochybuje o tom, že spáchal, z čoho ho vinia súrodenci Bilenovci.

Vďaka priateľom a Meryem prežije Savaş tie najkrajšie narodeniny zo všetkých. Teda, mohli by takými byť, nebyť neplánovaného „zlatého klinca“ večera... Yurdalovej návštevy!

Sledujte v utorok, 21. septembra, o 22.35!

 

Upútavka

 
Meryem - v utorok až piatok o 15.40!
Sledujte celé epizody na