Meryem cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 15:40 •

Meryem: 66. epizóda

22. 09 2021 23:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 66. epizóda
Meryem: 66. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Keď si Meryem nechtiac vypočuje rozhovor medzi Savaşom a rozrušeným Güçlüom, jej srdce sa rozbije na tisíc drobných kúskov.

Burcu (Serenay Aktaş) má dôvod na ďalšie obavy, pretože po tom, čo sa Güçlü (Kenan Acar) práve dozvedel, unášaný emóciami začne opäť konať neuvážene. Pani Nurten (Ayten Uncuoğlu) nájde dokonalého spojenca v človeku, ktorý má rovnako ako on pádny dôvod chcieť zničiť šťastie Meryem (Ayça Ayşin Turan) a Savaşa (Furkan Andiç)... Derin (Açelya Topaloğlu)! To, čo si Burcu a Güçlü vypočujú od Ertana (Necmi Yapıcı) oboma poriadne zamáva. No kým skúsená policajtka si dokáže zachovať chladnú hlavu, v jej priateľovi sa niečo zlomí. Vinu za všetku svoju bolesť, bezmocnosť a prázdnotu už viac nepripisuje len nebohému prokurátorovi (Cemal Toktaş), ale i... Meryem.

Berka (Serhan Onat) zaskočí, keď sa uňho najprv nepozvaná objaví Yasmin (Kübra Benlioğlu) a vzápätí aj Naz (Özge Özacar) s Tülin (Sema Öztürk). Niečo tajiť už nemá veľmi zmysel... Yurdal (Uğur Çavuşoğlu) je v šoku, keď sa dozvie, prečo polícia vydala zatykač na jeho pravú ruku Rızu (Sonat Dursun). Ešte oveľa viac ho však zasiahne ďalšie odhalenie! Keď si Meryem nechtiac vypočuje rozhovor medzi Savaşom a rozrušeným Güçlüom, jej srdce sa rozbije na tisíc drobných kúskov.

Ťažko povedať, čo sa asi odohráva v hlave krásnej pekárky, keď sa uprostred noci na osamelej ceste rozhodne nastúpiť do auta k dvom ženám, ktoré ju zo srdca nenávidia – k Derin a Nurten...?

Sledujte vo štvrtok, 23. septembra, o 22.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v utorok až piatok o 15.40!
Sledujte celé epizody na