Meryem cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 15:40 •

Meryem: 68. epizóda

27. 09 2021 23:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 68. epizóda
Meryem: 68. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Yurdal pochopí, že riadne prestrelil, keď opustil svoj bezpečný úkryt, až keď zbadá svoju tvár na titulkách dnešných novín!

Tülin (Sema Öztürk) na stretnutí medzi štyrmi očami, ktoré sama iniciovala, požiada Ertana (Necmi Yapıcı) o malú láskavosť, za ktorú je ochotná slušne zaplatiť. Savaş (Furkan Andiç) a Meryem (Ayça Ayşin Turan) zájdu za Derin (Açelya Topaloğlu) a žiadajú vysvetlenie. A to nielen jej neodpustiteľného správania v uplynulú noc, ale všetkých jej hriechov a zlyhaní! Pretože dnes konečne všetky vyjdú najavo – rovnako ako dôvod, pre ktorý to všetko robila. Burcu (Serenay Aktaş) pri najlepšej vôli nevie, čo si má o Ertanovej šokujúcej výpovedi myslieť. Aj keď to medzi nimi ako partnermi dlho povážlivo škrípalo a začali spolu vychádzať a dôverovať si len nedávno, zdráha sa uveriť čo i len jedinému jeho slovu. Pochybnosti si však nechá len pre seba...

Yurdal (Uğur Çavuşoğlu) pochopí, že riadne prestrelil, keď opustil svoj bezpečný úkryt, aby si zašiel po pár drobností do obchodu, až keď zbadá svoju tvár na titulkách dnešných novín! Čoraz zatrpknutejšia Nurten (Ayten Uncuoğlu) aj naďalej vytrvalo sleduje nenávidenú Meryem – v nádeji, že sa jej možno opäť ponúkne šanca porátať sa s ňou. Keď Savaş zistí, že Güçlü (Kenan Acar) pokračuje v pátraní na vlastnú päsť, najprv mu poriadne vyčistí žalúdok, a potom... Pomôže. Ťažko povedať, čo asi Yasmin (Kübra Benlioğlu) sleduje tým, že ponúkne Meryem zákazku snov...? Tülin irituje, že Naz (Özge Özacar) napriek všetkému, čo sa stalo, nedokáže prestať myslieť na Berka (Serhan Onat).

Keď sa Savaş a Güçlü zoznámia s temperamentnou Elou (Dilan Telkök), dozvedia sa pár naozaj šokujúcich noviniek o Burcuinom exmanželovi Kaanovi (Mert Altınışık).

Sledujte v utorok, 28. septembra, o 22.30!

Upútavka

 
Meryem - v utorok až piatok o 15.40!
Sledujte celé epizody na