Meryem cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 15:40 •

Meryem: 72. epizóda

04. 10 2021 23:30 | Alexandra Stahlová
Meryem: 72. epizóda
Meryem: 72. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Savaş je pripravený vzdať sa všetkého a všetkých, no bez Meryem si svoj život už viac nedokáže a ani nechce predstaviť.

Meryem (Ayça Ayşin Turan) stačí jediný pohľad na rozrušenú Burcu (Serenay Aktaş) a hneď pochopí, že jej kamarátka teraz ako soľ potrebuje, aby ju niekto vypočul a poradil jej. Niekto, kto už v podobne zúfalej situácii bol. Niekto ako ona... Savaşov (Furkan Andiç) chrbát je síce po nehode samá modrina a odrenina, no on v blízkosti milovanej ženy bolesť vôbec nevníma. Oktay (Cemal Toktaş) položartom-polovážne varuje Yasmin (Kübra Benlioğlu), že plytvať sympatiami na Berka (Serhan Onat) nemá zmysel, pretože ten chlapec už nebude dlho medzi živými. Meryem neprehliadnuteľne vykoľají naozaj znepokojivá esemeska od súrodencov Bilenovcov. Ani len netuší, že odosielateľom je v skutočnosti niekto úplne iný... Niekto krutý, kto baží po pomste a zahráva sa s ich životmi ako mačka s myšou!

Keď sa Yurdal (Uğur Çavuşoğlu), ktorý je dnes už len biednym tieňom muža, ktorým bol kedysi, dozvie, do akých problémov sa jeho vinou dostala jeho rodina, akoby úplne zošalel. Už viac nechce žiť... Savaşa dnes čaká naozaj ťažký rozhovor s Tülin (Sema Öztürk) a Naz (Özge Özacar). Keď Güçlüovi (Kenan Acar) po telefonáte s Burcu s veľkým rachotom spadne zo srdca obrovský kameň, uvedomí si, že Meryem, ktorej za to vďačí, pôsobí akosi utrápene. A nie je jediný, komu jej tichý smútok udrie do očí... Savaş je pripravený vzdať sa všetkého a všetkých, no bez Meryem si svoj život už viac nedokáže a ani nechce predstaviť.

Keď Ela (Dilan Telkök) nájde na svojich dverách odkaz od Kaana (Mert Altınışık), poriadne ju to vystraší. Nečudo, že sa hneď obráti na jediného človeka, ktorému verí... Na Burcu.

Sledujte v utorok, 5. októbra, o 22.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v utorok až piatok o 15.40!
Sledujte celé epizody na