Meryem cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 15:40 •

Meryem: 73. epizóda

05. 10 2021 23:30 | Alexandra Stahlová
Meryem: 73. epizóda
Meryem: 73. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Aj keď je to pre Burcu naozaj ťažké a nikdy by neverila, že keď Kaana konečne nájde, dovolí mu ujsť, urobí to. Musí...

Savaşov (Furkan Andiç) vzťah s Meryem (Ayça Ayşin Turan) sa jeho vlastnou vinou - vinou zbytočných tajností -, no predovšetkým zásluhou krutých manipulátorov Oktaya (Cemal Toktaş) a Derin (Açelya Topaloğlu), v ktorých brilantne nastraženej pasci práve uviazol, ocitne v slepej uličke. Podstrčený súdny spis v jeho aute je však iba začiatok. Aj Meryem totiž nájde v pekárni nečakaný, zlovestne vyznievajúci darček. Vlastne, hneď dva... Güçlü (Kenan Acar) má obrovský strach o Burcu (Serenay Aktaş). To, že odišla narýchlo, bez vysvetlenia a na dôvažok ho ešte aj zamkla v posilňovni, naozaj neveští nič dobré! Ela (Dilan Telkök) a Burcu medzičasom dorazia na miesto z odkazu a stretnú sa s mužom, kvôli ktorému roky obe nemohli pokojne spávať ani žiť... S Kaanom (Mert Altınışık).

Oktay si pohľad na úplne vykoľajeného Savaşa vychutnáva plnými dúškami. Vôbec nepochybuje, že napokon dosiahne, čo chce a jeho sok sa zblázni! Aj keď je to pre Burcu naozaj ťažké a nikdy by neverila, že keď Kaana konečne nájde, dovolí mu ujsť, urobí to. Musí... Po veľmi strohom a neuspokojivom rozhovore so Suzan Şahikou (İpek Tenolcay) na priedomí sa Savaş nepozorovane vkradne do domu – v nádeji, že predsa len vypátra niečo zaujímavé. Lenže tí, čo ťahajú za nitky, sú už na jeho „návštevu“ pripravení!

Príšere napálený Rıza (Sonat Dursun) si, žiaľ, nevšimne, že neznámy votrelec, ktorý ho už dlhšie sleduje na každom kroku a ktorému práve uštedril pár výchovných, mu nenápadne podstrčil sledovacie zariadenie...

Sledujte v stredu, 6. októbra, o 22.35!

 

Upútavka

 
Meryem - v utorok až piatok o 15.40!
Sledujte celé epizody na