Meryem cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 15:40 •

Meryem: 74. epizóda

06. 10 2021 23:40 | Alexandra Stahlová
Meryem: 74. epizóda
Meryem: 74. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Krátko nato, ako Mereym a Burcu otvoria tajomnú čiernu obálku, úplne rovnakú, no s kópiami, nájdu i Savaş s Güçlüom.

Keďže Savaş (Furkan Andiç) musí neplánovane zmeniť plány a uháňať za sestrou (Özge Özacar) strachujúcou sa o nezvestnú Tülin (Sema Öztürk), Meryem (Ayça Ayşin Turan) opäť zaspáva sama. Oktay (Cemal Toktaş) sa v noci nenápadne vkradne do záhrady rodného domu. Niečo dôležité si vezme, niečo iné zase schová. Savaş nájde v otcovom trezore niečo naozaj, naozaj zaujímavé... Güçlü (Kenan Acar) oplatí Burcu (Serenay Aktaş) jej nedávnu „láskavosť“ – zamkne ju v ich úkryte, aby nemohla ujsť ako ich neposlušná chránenkyňa Ela (Dilan Telkök). Oktay sa pod rúškom noci vláme do Yurdalovej (Uğur Çavuşoğlu) kancelárie a urobí si kópie všetkých kľúčových zložiek v jeho trezore.

Krásnu romantickú chvíľku medzi Meryem a Savaşom rýchlo ukončí telefonát pekelne vystrašenej Naz z otcovej kancelárie! Oktay si v starej opustenej budove, v ktorej bol predtým zrejme nejaký klub či vykričaný dom, začne budovať svoje novú útočisko a hlavný stan v jednom. Savaş neželanému návštevníkovi - Suzaninmu (İpek Tenolcay) exmanželovi Tekinovi – oplatí jeho opovážlivosť rovnakou mincou. Krátko nato, ako Mereym a Burcu otvoria tajomnú čiernu obálku, úplne rovnakú, no s kópiami, nájdu i Savaş s Güçlüom. Netrvá, žiaľ, dlho a vypätá situácia v kombinácii s rozjatrenými ranami, obavami a strachom sa boľavo podpíše na oboch ťažko skúšaných vzťahoch...

Svojráznej Yasmin (Kübra Benlioğlu) sa možno zdá vtipné predstierať, že je Berkova (Serhan Onat) osobná masérka, no jemu sa jej nečakaná vôbec zábavná nezdá.

Sledujte vo štvrtok, 7. októbra, o 22.35!

 

Upútavka

 
Meryem - v utorok až piatok o 15.40!
Sledujte celé epizody na