Meryem cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 15:40 •

Meryem: 75. epizóda

07. 10 2021 23:40 | Alexandra Stahlová
Meryem: 75. epizóda
Meryem: 75. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Až keď si Güçlü náhodou vypočuje rozhovor Burcu a Ely pochopí, ako veľmi jeho láska trpí. A ako veľmi ho ľúbi...

Nech je pani Nurten (Ayten Uncuoğlu) akákoľvek potvora, to, ako kruto a neľudsky sa k nej správa Tekin, aby mu prezradila, o čom tá nešťastnica ani len netuší, si naozaj nezaslúži. A tak ho Oktay (Cemal Toktaş), ktorý sa tam zrazu objaví, ehm, ako duch... Po zásluhe potrestá. Meryem (Ayça Ayşin Turan), Burcu (Serenay Aktaş) a Selma (Gülden Avşaroğlu) si márne lámu hlavu nad tým, kto s nimi rozohral túto čudnú hru na pravdu. Ten najpravdepodobnejší kandidát, ten jediný, ku ktorému smerujú všetky stopy... Je predsa mŕtvy. Güçlü (Kenan Acar) varuje Savaşa (Furkan Andiç), aby sa kvôli otcovi nevzdával seba, svojich zásad, snov a túžob.

Ertan (Necmi Yapıcı) má v pláne patrične zúročiť, čo práve zistil, preto si dohodne na ráno stretnutie s Tülin (Sema Öztürk). Suzan Şahike (İpek Tenolcay) sa podarí poriadne prekvapiť Beliz (Bestemsu Özdemir) a Berka (Serhan Onat) novými informáciami o mužovi, ktorého nenávidia najviac zo všetkých – o Yurdalovi Sargunovi (Uğur Çavuşoğlu). Až keď si Güçlü náhodou vypočuje rozhovor Burcu a Ely (Dilan Telkök) pochopí, ako veľmi jeho láska trpí. A ako veľmi ho ľúbi...

Nurten je ohromená, keď zistí, že jej syn žije. Burcu po návrate domov čaká veľké prekvapenie. Derin (Açelya Topaloğlu) je zhrozená, keď jej Oktay odhalí ďalšiu časť svojho plánu, no ten šialenec na ňu zároveň urobí obrovský dojem.

Sledujte v pondelok, 11. októbra, o 22.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v utorok až piatok o 15.40!
Sledujte celé epizody na