Meryem cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 15:40 •

Meryem: 77. epizóda

12. 10 2021 23:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 77. epizóda
Meryem: 77. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Suzan Şahika v slabej chvíli prezradí Oktayovi, prečo tak veľmi nenávidí Yurdala Sarguna a prečo ho chce zničiť za každú cenu!

Keďže nik okrem hŕstky zasvätených nevie, že žije, pološialenému Oktayovi (Cemal Toktaş) nič nebráni v plánovaní ďalšej vraždy. Medzi Derin (Açelya Topaloğlu) a Yasmin (Kübra Benlioğlu) to povážlivo iskrí – v tom najhoršom slova zmysle. Keď si otrávená Derin zbalí veci a chystá sa odsťahovať sa z vily, Suzan Şahika (İpek Tenolcay) by ju možno dokázala zastaviť, ak by konečne vyšla s pravdou von. A na to zatiaľ nie je pripravená... Naz (Özge Özacar) požiada Meryem (Ayça Ayşin Turan), aby spolu s ňou a jej bratom (Furkan Andiç) zašla za Tülin (Sema Öztürk). Podrobnosti si však, z pochopiteľných dôvodov, zatiaľ nechá pre seba...

Nečakaná novinka Savaşa zasiahne na tom najcitlivejšom mieste. A len vďaka Meryem sa z nej dokáže aspoň trošku tešiť, hoci má pochybnosti- a ešte väčší strach. Nurten (Ayten Uncuoğlu) sa ohromenej Beliz (Bestemsu Özdemir) zdôverí so svojím nedávnym zážitkom a s nádejou, ktorá ju odvtedy neopúšťa. Suzan Şahika v slabej chvíli prezradí Oktayovi, prečo tak veľmi nenávidí Yurdala Sarguna (Uğur Çavuşoğlu) a prečo ho chce zničiť za každú cenu!

Nurten si najme Ertana (Necmi Yapıcı), aby pre ňu vypátral jej tajomného záchrancu. Burcu (Serenay Aktaş) si pohnevá šéfa, keď sa pokúsi overiť si, či jej Kaan (Mert Altınışık) klamal alebo nie.

Sledujte v stredu, 13. októbra, o 22.35!

 

Upútavka

 
Meryem - v utorok až piatok o 15.40!
Sledujte celé epizody na