Meryem cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Meryem: 78. epizóda

13. 10 2021 23:40 | Alexandra Stahlová
Meryem: 78. epizóda
Meryem: 78. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Po rozhovore s Beliz si je Meryem už viac-menej istá, že človek, ktorý z úzadia poťahuje za nitky, môže byť jedine Oktay!

Tülin (Sema Öztürk) a Naz (Özge Özacar) sa horúčkovito snažia zachrániť si v nedôstojnej dražbe Yurdalovho (Uğur Çavuşoğlu) majetku aspoň strechu nad hlavou, no plány im skrížia pomstychtivé harpye Suzan Şahika (İpek Tenolcay) a Yasmin (Kübra Benlioğlu). Meryem (Ayça Ayşin Turan) prezradí Burcu (Serenay Aktaş), čo zistila. Oktay (Cemal Toktaş) pochopí, že nádej, ktorá vzklíčila v srdci jeho mamy (Ayten Uncuoğlu), len tak niečo nevykorení... Nebyť duchaprítomnej reakcie právnika a ochrankára, Naz a Yasmin, ktoré sa tak či tak nemôžu vystáť – kvôli Berkovi (Serhan Onat) - by si zrejme vyškriabali oči!

Güçlü (Kenan Acar) si tajne zaobstará zbraň a urobí kolosálnu hlúposť. Teda, urobil by... Keby ho nečakane nepredbehol jeho najlepší priateľ (Furkan Andiç)! Burcu je taká vykoľajená zo všetkého, čo sa deje v jej živote a v životoch jej priateľov, že sa počas tréningu úplne zosype... Po rozhovore s Beliz (Bestemsu Özdemir) si je Meryem už absolútne istá, že človek, ktorý z úzadia poťahuje za nitky, môže byť jedine Oktay! Nanešťastie si to však nechá iba pre seba. Nebyť Ertana (Necmi Yapıcı), Rızovi (Sonat Dursun) a Yurdalovi by nebolo dvakrát do smiechu...

Je to možno tak trochu paradoxné, že šťastnú novinku budúcemu štvornásobnému otcovi neoznámi nik z jeho najbližších, ale tá, ktorá ho plánuje zničiť. Ďalšia zdanlivo nevinná indícia Meryem na smrť vydesí!

Sledujte vo štvrtok, 14. októbra, o 22.35!

 

Upútavka

 
Meryem - v utorok až piatok o 15.40!
Sledujte celé epizody na