Meryem cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Meryem: 79. epizóda

14. 10 2021 23:40 | Alexandra Stahlová
Meryem: 79. epizóda
Meryem: 79. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Keď sa u Suzan Şahiky zoznámi s Yasmin, aj keď na kolenách, stále rovnako arogantný Yurdal ani len netuší, s kým má tú česť!

Pri pohľade na Oktayov (Cemal Toktaş) náhrobok sa krv v Meryeminých (Ayça Ayşin Turan) žilách zmení na boľavú ľadovú triešť. Nečudo, že keď na pleci pocíti čiusi ruku, jej srdce sa na zdanlivo nekonečnú chvíľu zastaví... Güçlü (Kenan Acar) a Savaş (Furkan Andiç) sa ďaleko od civilizácie a prípadných nechcených svedkov stretnú s Kaanom (Mert Altınışık). Meryem nečakané zvítanie so strýkom Turanom (Tekin Temel), navyše na takom znepokojivom mieste, síce poteší, ale i poriadne vydesí. Keď sa Güçlü nechá uniesť hnevom a žiarlivosťou a vrhne sa na Kaana, spŕška guliek sa znesie zdanlivo odnikiaľ a odvšadiaľ. A jedna z nich... Zasiahne Savaşa!

Aj keď ju majú radi a veľmi im na nej záleží, Meryemino rozhodnutie nechať otvoriť Oktayov hrob - aby sa presvedčila, že v ňom skutočne leží - považujú Selma (Gülden Avşaroğlu) a Turan za absurdné. Testy DNA predsa neklamú...? Keď sa u Suzan Şahiky (İpek Tenolcay) zoznámi s Yasmin (Kübra Benlioğlu), aj keď na kolenách, stále rovnako arogantný Yurdal (Uğur Çavuşoğlu) ani len netuší, s kým má tú česť! Oktayovo fantazírovanie o ich nevyhnutnom zblížení Derin (Açelya Topaloğlu) nepredstaviteľne rozčuľuje a uráža. No zároveň jej tiež lichotí aj imponuje.

Oktay sa v noci drzo vkradne do izby tvrdo spiacej Meryem. No nech už ten šialenec plánuje čokoľvek, plány mu skríži zranený Savaş, ktorý sa aj napriek pokročilej nočnej hodine vyberie za svojou láskou...

Sledujte v pondelok, 18. októbra, o 22.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v utorok až piatok o 15.40!
Sledujte celé epizody na