Meryem cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Meryem: 80. epizóda

18. 10 2021 23:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 80. epizóda
Meryem: 80. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Keď sa nešťastná Meryem preberie z bezvedomia, jej počiatočný strach vystrieda obrovský, dosiaľ nepoznaný hnev...

Po tom, čo Oktay (Cemal Toktaş) pobodal úbohú Selmu (Gülden Avşaroğlu) si počká na zamyslenú Meryem (Ayça Ayşin Turan), brutálne ju napadne, omráči, omámi a unesie... Keď si Güçlü (Kenan Acar) príde na policajnú stanicu po veci, rýchlo pochopí, že Burcu (Serenay Aktaş) už vie, čo mal v pláne. Pre oboch je o to ťažšie tváriť sa, že sú nad vecou a nedávny rozchod ich nezabíja. Keď vystrašený Savaş (Furkan Andiç) dorazí do pekárne, naskytne sa mu hrozivý pohľad na uplakaného Aliho volajúceho mamu, ťažko zranenú Selmu v obrovskej kaluži krvi a Meryemina roztrhnutá retiazka s medailónikom pôsobiaca na chladnej podlahe akosi nepatrične a osamelo...

Keď sa Naz (Özge Özacar) dozvie, čo sa stalo, rozrušená a na smrť vydesená sa ponáhľa do nemocnice. Taxík sa jej stopnúť nepodarí, no získa prekvapivý odvoz... Ťažko povedať, kto je viac v šoku z odhalenia Oktayovho neuveriteľného zmŕtvychvstania – či Savaş, Burcu alebo Güçlü? Až keď sa ako-tak spamätajú, dokážu opäť aspoň ako-tak triezvo uvažovať. A hneď si uvedomia, u koho majú hľadať odpovede na svoje otázky! Keď sa nešťastná Meryem preberie z bezvedomia, jej počiatočný strach vystrieda obrovský, dosiaľ nepoznaný hnev... Nurten (Ayten Uncuoğlu) temer z nôh spadne, keď sa dozvie, že mala po celý čas pravdu!

Ak si Suzan Şahika (İpek Tenolcay) s Yasmin (Kübra Benlioğlu) a Derin (Açelya Topaloğlu) mysleli, že ich pochybné pletky s Oktayom zostanú navždy zahalené rúškom tajomstva... Pekelne sa prerátali.

Sledujte v utorok, 19. októbra, o 22.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v utorok až piatok o 15.40!
Sledujte celé epizody na