Meryem cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Meryem: 81. epizóda

19. 10 2021 23:30 | Alexandra Stahlová
Meryem: 81. epizóda
Meryem: 81. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Aj keď sa možno zdá, že Derin už hádam ani nemôže klesnúť hlbšie, chorá nenávisť k Meryem v nej prebudí jej najhoršie ja!

Len čo sa za Burcu (Serenay Aktaş) s Güçlüom (Kenan Acar) zavrú dvere, Suzan Şahika (İpek Tenolcay) vybuchne. Jej hnev sa, ako už párkrát predtým, opäť obráti proti jej nehodnej dcére (Açelya Topaloğlu)... Berk (Serhan Onat) a Beliz (Bestemsu Özdemir) temer spôsobia haváriu, keď im Yasmin (Kübra Benlioğlu) zavolá najhorúcejšie novinky o Oktayovi (Cemal Toktaş). Savaş (Furkan Andiç) je rozhodnutý zo svojho zajatca v prípade potreby pravdu hoc aj vymlátiť, ak bude treba! Meryem (Ayça Ayşin Turan) má panický strach, že Oktay splní svoje hrozby a zo žiarlivosti a čírej zloby znesie jej lásku zo sveta.

Aj keď sa spočiatku zdá, že Burcu a Güçlü sa zrejme budú celú cestu za Savaşom hádať, stačí jediná veta a... Všetko je inak. Aj keď sa možno zdá, že Derin už hádam ani nemôže klesnúť hlbšie, chorá nenávisť k Meryem v nej prebudí jej najhoršie ja! A nanešťastie nielen v nej... Yurdal (Uğur Çavuşoğlu) je rozhodnutý byť svojmu synovi konečne tým otcom, ktorým vždy mal byť a pomôcť mu zachrániť jeho lásku. Spojil by sa preto hoc aj so samotným diablom. No, istým spôsobom to vlastne aj urobí...

Nebyť Oktayovej šialenej posadnutosti Meryem, mohol byť už dávno v bezpečí niekde za hranicami a začať tam nový život. No vyšinutá túžba získať to, čo mu aj tak nikdy nepatrilo, ho podvedome núti opakovať tie isté chyby zas a znova!

Sledujte v stredu, 20. októbra, o 22.35!

 

Upútavka

 
Meryem - v utorok až piatok o 15.40!
Sledujte celé epizody na