Meryem cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Meryem: 82. epizóda

20. 10 2021 23:35 | Alexandra Stahlová
Meryem: 82. epizóda
Meryem: 82. epizóda Foto: Kanal D
Meryem
Meryem
Meryem

Keď sa Meryem preberie a zbadá tvár svojho vyšinutého expriateľa, ktorý sa ju chystá pobozkať, má čo robiť, aby mu do nej nenapľula!

Chýba naozaj málo, aby Meryem (Ayça Ayşin Turan) hodila za hlavu všetky svoje zásady, stlačila spúšť a Oktaya (Cemal Toktaş), domnelého vraha milovaného Savaşa (Furkan Andiç) raz a navždy vymazala z povrchu zemského! Uveriť ďalším báchorkám z jeho prekliatych úst plných lží je totiž temer nemožné. Nech sa Derin (Açelya Topaloğlu) snaží, ako chce, Savaşov hnev, pohŕdanie a strach o milovanú ženu sú priveľké, aby jej odpustil jej odpornú zradu, alebo aby o tom čo i len uvažoval. Kým lekári horúčkovito bojujú o Selmin (Gülden Avşaroğlu) život, Naz (Özge Özacar), Burcu (Serenay Aktaş) a Güçlü (Kenan Acar) sú ako na ihlách. No jej žlčovitá svokra a jej kumpáni z mokrej štvrte si už mädlia ruky v nádeji, že keď zomrie, nik im viac nezabráni, aby so sebou odviedli malého Aliho!

Ako všetci zbabelci, aj Oktay má najsvalnatejšie reči vo chvíli, keď je ďaleko od všetkých, čo mu môžu ublížiť. A tiež, keď mu kryje chrbát niekto iný – niekto oveľa bystrejší, odhodlanejší. Niekto ako... Suzan Şahika (İpek Tenolcay). Keď sa Meryem preberie a zbadá tvár svojho vyšinutého expriateľa, ktorý sa ju chystá pobozkať, má čo robiť, aby mu do nej nenapľula! Beliz (Bestemsu Özdemir) síce rázne odmietne byť i naďalej pešiakom v Suzaninej križiackej výprave proti Sargunovcom, no jej mladší brat (Serhan Onat) nie. Nanešťastie...

Keď pološialená Nurten (Ayten Uncuoğlu) využije synovu chvíľkovú neprítomnosť a pokúsi sa ju zmrzačiť, Meryem len zázrakom vyviazne živá z nenávistného zovretia tej drobnej, no pekelne nebezpečnej fúrie!

Sledujte vo štvrtok, 21. októbra, o 22.30!

 

Upútavka

 
Meryem - v utorok až piatok o 15.40!
Sledujte celé epizody na