Meryem cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Meryem

03. 06 2021 09:00 | Alexandra Stahlová
Meryem
Meryem Foto: Kanal D/TV Doma

Náš život, sny a plány sa môžu dramaticky zmeniť doslova v sekunde. Presne to sa, žiaľ, stalo krásnej Meryem a šarmantnému Savaşovi...

(Meryem, Romantický seriál, Tur., 2. august 2017 – 28. február 2018, Stereo, HD)
Hrajú: Furkan Andiç, Ayça Ayşin Turan, Cemal Toktaş, Açelya Topaloğlu, Bestemsu Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Sema Öztürk, Serenay Aktaş, Kenan Acar, Ayten Uncuoğlu, Beste Kanar, Tekin Temel, Sonat Dursun, Emine Gülsüm Gözümer, Aydan Kaya, Yıldırım Beyazıt, Ekrem Mahsenoğlu, Sezgi Sena Akay, Selim Edoğan, Zeynep Kumral, Özge Özacar


Pozor, oficiálnu fanpage seriálu nájdete samozrejme aj na facebooku!


Pondelok až štvrtok o 20.30 (Od 7. júna.)
Tých, čo prežili nejakú tragédiu alebo pri nej stratili niekoho blízkeho, obvykle kvária nekonečné „čo ak“ – čo ak by to celé nejakým zázrakom dopadlo inak, čo ak by sme v ten deň radšej zostali v posteli a nikam nešli, čo ak by bolo iné počasie, čo ak to či ono, čo ak... A potom hnev. Obrovský, ochromujúci a často sotva zvládnuteľný. Na celý svet, pre toľkú nespravodlivosť, na Boha, pretože to dopustil, samých na seba, lebo tomu nedokázali zabrániť, na vinníkov, ak existujú... Presne to – a ešte oveľa viac – dnes cíti Savaş (Furkan Andiç), ktorého život stratil zmysel vo chvíli, keď stratil to najkrajšie a najdôležitejšie vo svojom živote, snúbenicu Sevinç (Sezgi Sena Akay). Keď navyše zistí, že ona i dieťatko, čo nosila pod srdcom, mohli prežiť, ak by jej človek, čo ju v prudkom lejaku zrazil, zbabelo neušiel, ale poskytol by jej prvú pomoc a privolal záchranku, hnev vystrieda zúrivá a nezmieriteľná túžba po pomste. Nečudo, že keď anonymný objekt jeho nenávisti zrazu dostane konkrétne meno a tvár, urobí možné aj nemožné, aby dotyčnú osobu dostal za mreže, odkiaľ sa, o čo sa už postará, už nikdy nedostane!

No má to háčik... Savaş sa zameria na nesprávnu osobu. Krásna Meryem (Ayça Ayşin Turan) totiž v snahe ochrániť svojho ambiciózneho priateľa Oktaya (Cemal Toktaş), ktorý sa práve stal prokurátorom, vezme vinu za ním spôsobenú nehodu na seba – netušiac, že niekoho zrazil a vážne zranil, ani že sa poza jej chrbát už dlhšie stretáva s atraktívnou a hriešne bohatou Beliz (Bestemsu Özdemir) a s ňou sa chce rozísť.

Najhoršie je, že pre nezmieriteľného Savaşa sa ani vynesením rozsudku tento prípad neskončí, a tým pádom ani peklo pre Meryem - peklo, do ktorého ju slaboch Oktay uvrhol svojou zbabelosťou. No čo ak pravda predsa len vyjde najavo? A čo ak, navzdory všetkej pravdepodobnosti... Do hry nečakane vstúpi láska?


Čo možno neviete
* Seriál je voľným remakom úspešného kórejského romantického seriálu Tajná láska z roku 2013.

* Hudbu k seriálu, ktorá sa vám dostane hlboko pod kožu, zložil talentovaný turecký spevák a skladateľ Kıraç, ktorého nádherné melódie poznáte už zo seriálov Láska a trest či Tisíc a jedna noc.

* V úlohe šarmantného, osudom ťažko skúšaného Savaşa sa objaví fešák Furkan Andiç, ktorého si určite pamätáte ako príťažlivého kuchára Sinana z romantického seriálu Sladká pomsta.

* Ak sa vám pôvabná Serenay Aktaş, predstaviteľka seriálovej policajnej dôstojníčky Burcu, zdá povedomá, nemýlite sa. Vidieť ste ju mohli v historickom seriáli Sultán ako Ayşe, jednu z konkubín následníka trónu Mustafu (Mehmet Günsür) a matku jeho dcérky Nergisşah.

* Ani Cemal Toktaş, predstaviteľ seriálového Oktaya, nie je žiaden neznámy. Vidieť ste ho mohli v nezabudnuteľnom romantickom seriáli Sila, v ktorom stvárnil násilníckeho brata hlavnej hrdinky Azada – muža, pre ktorého hriech a záchranu sa nič netušiaca Sıla (Cansu Dere) musela proti svojej vôli vydať za Borana (Mehmet Akif Alakurt), ktorého vôbec nepoznala a ktorého by si sama určite nevybrala!

* Málokto si všimol, že Savaşovu sestru Naz v seriáli stvárnili dve rôzne herečky – pôvodne obsadenú Beste Kanar po pár častiach vystriedala známejšia Özge Özacar!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Meryem - v pondelok, 2. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na